top of page

Support Group

Public·77 members

(TRANSMISJA NA ŻYWO!!!) Kopenhaga Raków gledaj 30 sierpnia 2023


Cel: Zdominować region, walczyć w Europie – FC Kopenhaga bez tajemnicKopenhaga trochę przypomina Raków, ale jest o krok przed nim. Też wierzy w politykę długofalową i stawia przed sobą ambitne cele. W Kopenhadze postawili na transparentność i bezpośredniość w kontakcie z kibicami. Nowoczesny model zarządzania błyskawicznie przypadł do gustu lokalnej społeczności. Szczególnie że wygłaszane plany przekładają się na praktykę. Zatem Raków może trochę popsocić i skomplikować życie Duńczykom. Być takim klockiem LEGO podłożonym pod stopę. Nie trzeba chyba nikomu mówić, co czuje się po nadepnięciu takiej niepozornej zabawki. Auć.


Rewanże odbędą się w przyszłym tygodniu. Zwycięzcy dwumeczów awansują do fazy grupowej 32-zespołowej Ligi Mistrzów, natomiast przegrani wystąpią w grupach Ligi Europy, drugich pod względem prestiżu i nagród finansowych rozgrywek klubowych UEFA. Za dotarcie do ostatniej rundy kwalifikacji Champions League na konto Rakowa wpłynie co najmniej 5, 5 mln euro z tytułu premii UEFA. W przypadku awansu do fazy grupowej najbardziej prestiżowego z pucharów - co najmniej 15, 5 mln.


Jeśli do tego nałożymy filtr w postaci poczynań polskich drużyn w Europie, to zaczyna to robić jeszcze większe wrażenie. Mało tego, początek tego sezonu wskazuje na to, że nikt w tej ekipie nie ma zamiaru ściągać nogi z gazu. Kopenhagi nie chcemy idealizować, ale widzimy, że na swoim podwórku ma komplet zwycięstw – 5 na 5. Natomiast w poprzedniej rundzie el. do Ligi Mistrzów wyeliminowała Spartę Praga, więc ma już też w swojej kolekcji wartościowy skalp.


Liczby nie grają, ale zerknąć możnaStatystyki i rankingi potrafią sporo powiedzieć o zespołach, ale mają oczywiście też swoje niedoskonałości. Pobawmy się w koneserów liczb i przejedźmy palcem po kilku popularnych miernikach. Na start ranking Elo. Przed dzisiejszym starciem FC Kopenhaga ma w nim 1627 punktów. Dla kontrastu Raków 1558. Niby niewielka różnica, ale spośród dwunastu drużyn, które jeszcze grają o fazę grupową Ligi Mistrzów, FC Kopenhaga łapie się w najlepszej piątce. Natomiast Raków ma wynik lepszy tylko od Panathinaikosu, więc tutaj Duńczycy dość wyraźnie górują.


Mecz Raków Częstochowa-FC Kopenhaga w Sosnowcu


Oceniamy Raków. Niektórzy mocno zawiedli, występ innych


W tegorocznych eliminacjach polskie zespoły w decydujących fazach grają z duńskimi zespołami. Los chyba chciał nam podrzucić szansę na odczarowanie polsko-duńskiej rywalizacji. Ta w ostatnich latach nie była szczególnie udana dla naszych drużyn. Czas zdjąć kolejną klątwę. By pozbyć jej się na dobre, i Raków i Legia muszą spisać się wzorowo. Warszawski zespół zmierzy się z FC Midtjylland dopiero w czwartek, więc dziś skupmy się wyłącznie wtorkowej rywalizacji. Raków Częstochowa – FC Kopenhaga. Zapowiedź meczuW tym dwumeczu nie ma zdecydowanego faworyta.


Raków Częstochowa, który w czwartek zakończył udział w eliminacjach Ligi Konferencji, poinformował o pozyskaniu nowego piłkarza. Jest nim Miguel Luis - 22-letni wychowanek Sportingu Lizbona, który z tym zespołem zdobył Puchar Portugalii i grał w Lidze Europy. Więcej... 2023-08-28 17:12 tł. kg (KAI) / Watykan materiał prasowy Wzywam was, abyście spoglądali na Maryję, spotykali Pana, przyjmowali Go w sercu i pospiesznie nieśli Go tym, którzy są daleko, którzy Go potrzebują – powiedział Franciszek w przesłanie wideo do uczestników X Narodowego Spotkania Młodych Katolików Rosyjskich. Odbyło się ono w dniach 23-27 sierpnia w Sankt-Petersburgu, a jego hasło nawiązywało do niedawnych Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1, 39). Na zakończenie swej wypowiedzi, wygłoszonej po hiszpańsku, papież zachęcił swych słuchaczy w improwizowanych słowach po włosku, aby nie zapominali, że są „spadkobiercami wielkiej Rosji (…) Piotra I, Katarzyny II i wielkiego oświeconego imperium, kraju wielkiej kultury i człowieczeństwa”.


Oceniamy Raków. Niektórzy mocno zawiedli, występ innych daje nadzieję! FOTO LUKASZ SKWIOT/CYFRASPORT / NEWSPIX. PL / newspix. pl Raków - FC KopenhagaWystawiamy indywidualne laurki graczom Rakowa za pierwszy mecz z FC Kopenhaga. Dość szeroki wachlarz ocenWskazujemy, kto w Rakowie zawiódł najbardziejKto zdecydowanie musi poprawić się przed rewanżem na Parken? Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym OnetW pierwszej połowie nie miał specjalnie dużo pracy. Przy straconym golu mógł jednak lepiej przypilnować krótkiego słupka.


Raków zagra w Kopenhadze o wielką stawkę - RMF 24


Duńska ekipa to uznana marka na europejskim poletku, która próbuje jeszcze wzmocnić swoją pozycję. Wyniki w pucharach mówią same za siebie. Ograniczmy się do pięciu ostatnich sezonów duńskiej drużyny:18/19 – faza grupowa Ligi Europy19/20 – ćwierćfinał tych rozgrywek20/21 – odpadnięcie w ostatniej rundzie el. do LE21/22 – 1/8 finału Ligi Konferencji22/23 – faza grupowa Ligi MistrzówŁatwo dostrzec dużą powtarzalność i skuteczność FC Kopenhagi. Jedna wpadka na pięć lat, to naprawdę niewiele.


Druga bitwa o marzenia! Zapowiedź meczu FC Kopenhaga


(OGLĄDAĆ NA ŻYWO**) Kopenhaga Raków gledaj 30


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members