top of page

Support Group

Public·139 members

((Živá TV-)) Vsetín Brno koukněte se 30/08/2023


Denisa Materová pro MF DNES nejen o pohledu na trh práce, ale i o tématech souvisejících s vedením rodinné skupiny PROMET GROUP. 1 324 sledujících uživatelů Upraveno Ve vedení skupiny PROMET GROUP je dnes již druhá generace rodiny Materových. Část dosavadní práce zakladatele firmy Reného Matery převzala jeho dcera Denisa Materová. V rozhovoru pro deník MF Dnes hovoří nejen o pohledu na trh práce a důležitosti diverzity v týmech, ale také o tom, jak v rodinné firmě začínala, jak s kolegy skupinu o více než čtyřiceti společnostech řídí i jak vypadá její pracovní den.


PROMET FOUNDRY | LinkedInVýroba strojů Vsetín, Česká republika 162 sledující uživatelů Výrobní společnost se slévárenskou produkcí zaměřenou na ruční, ale i automatické lití šedé a tvárné litiny. O nás Společnost PROMET FOUNDRY je jedna z klíčových producentů šedé a tvárné litiny v České republice. Navazuje na tradici slévárenské výroby v oblasti Vsetína z konce 19. století. Naše společnost nabízí širokou škálu odlitků ze železa a zajišťuje výrobu modelového zařízení a proces obrábění odlitků. Z celkové kapacity slévárny o 8000 tun ročně, jsou odlitky dodávány jak do tuzemska, tak i na evropský trh. Obory Výroba strojů Velikost společnosti 51 - 200 zaměstnanců Ústředí Vsetín, Česká republika Typ Soukromá společnost Datum založení 1922 Speciality OBRÁBĚNÍ, ŠEDÁ LITINA, TVÁRNÁ LITINA, AUTOMATICKÉ LITÍ a RUČNÍ LITÍ Lokality Zaměstnanci společnosti PROMET FOUNDRY Aktualizace 162 sledujících uživatelů 3 t.


Bojové sporty v Vsetíně | SkvěléČesko. czNejlepší Bojové sporty v Vsetíně a nyní s možností rezervace online. Navštivte Bojové sporty v Vsetíně s garancí ceny a vrácení peněz. Bojové sporty, výraz, který může navodit lecjakou představu. Není však důvod se nijak znepokojovat. Ba právě naopak. Bojové sporty jsou vhodné pro každého – mladého, starého, dospělého, dítě. Bojové sporty učí disciplíně, sebeovládání, zklidňují mysl a pochopitelně, mají velký vliv na celkovou fyzickou kondici.


🧡🏍 2 měs. Jsme součástí skupiny PROMET GROUP, která za loňský rok navýšila provozní zisk a konsolidované tržby poprvé překonaly hranici deseti miliard korun. I přesto, že bylo odvětví metalurgie nejvíce zasaženo energetickou krizí, tak se podařilo udržet objem zakázek. Hlavní událostí v této oblasti bylo zahájení modernizace a ekologizace dvou slévárenských provozů – vsetínské Promet Foundry a kopřivnické Tatry Metalurgie.


Vložkování komínu Vsetín • 45 firem a ověřené recenze


[[[SLEDOVAT ŽIVĚ!!!]''']] Jihlava Táborsko koukněte se živě


Přijďte nás navštívit! Těšíme se na vás. 🤩 ----- EN: Third day of GIFA! Still full of strength and good mood. Come and visit us! We look forward to seeing you. 🤩 PROMET GROUP PROMET CZECH PROMET FOUNDRY PROMET PREFIX #fair #GIFA #prometteam 3 měs. Další kousek do našeho portfolia nových technologií v rámci projektu Ekologizace slévárny PROMET FOUNDRY je již v provozu! 🌱 Řeč je o závěsném průchozím tryskači se vstupními dveřmi o rozměrech 2, 5 x 3, 5 metrů. Pomocí čtyř turbín se v něm tryskají odlitky z šedé a tvárné litiny o maximální šířce dvou a výškou tří metrů při limitní hmotnosti 6 300 kilogramů! 💪 👀👇 #ekologizace #skupinapromet #greening PROMET GROUP 4 měs. S projektem Ekologizace slévárny 🌱 PROMET FOUNDRY jedeme na plný plyn! Práce probíhají souběžně snad v každém koutě slévárny, a tak vám přinášíme v krátkosti aktuální informace z místního dění.


From a company management perspective, we have completed the important process of handing over the management to the second generation of the Matera family. You can find out how the individual divisions fared and other interesting information in the report below 👇. #prometgroup #goodresults #sales #ebitda #growth #ĐuroĐaković https://lnkd. in/e5SwiPdN Skupina Promet Group v loňském roce výrazně navýšila tržby i provozní zisk EBITDA a dokončila další významnou strategickou akvizici. | PROMET GROUP - Silný a stabilní partner ve strojírenství, inženýrství a metalurgii prometgroup. eu Třetí den veletrhu GIFA! Stále plní síly a dobré nálady.


Honzovi je sedm let a odmala má rád motorky a motocyklové závody. 🏍🏁 🧡 V letošním roce měl startovat na Mezinárodním mistrovství ČR, bohužel si ale zlomil nohu. To ho ovšem nezastavilo a v polovině sezóny nastoupil do závodů v Dolních Heřmanicích. Ze začátku byl trochu nejistý a do tempa se dostával pomalu, nakonec ale dojel čtvrtý, což je velký úspěch. Na čtvrtém místě skončil i v dalším závodu v Bělé u Jevíčka. Jak říká jeho táta Jaroslav, byla to krásná podívaná a super výkon! 🔥✌ Honza je velký bojovník💪, jeho rodina je na něj pyšná a my jsme rádi, že jsme ho mohli podpořit.


Z pohledu řízení firmy jsme dokončili důležitý proces předání vedení druhé generaci rodiny Materových. Jak se dařilo jednotlivým divizím a další zajímavé informace se dozvíte ve zprávě níže 👇. EN: Last year was full of significant events for Promet Group with a very good financial result. 😊 We were able to grow both organically in our core businesses and also through its development with the completion of the acquisition of Đuro Đaković Grupa d.


A že se toho děje! V současné době dokončujeme novou střechu slévárny včetně osazení světlíků, vzduchotechniky, filtrů a pod střechou se instaluje nové úsporné osvětlení hal slévárny a čistírny. Investice do technologií ovšem nezůstávají pozadu a kromě již dokončeného tryskacího stroje, o kterém jsme vás informovali v minulých příspěvcích, se s vervou pracuje na stavbě základu vytloukacího roštu nové ruční formovny, kde se zároveň montuje mísič, válečkové trasy a nová elektroinstalace. 🔥 Na tavírně, kde je nainstalovaná nová indukční pec dovezena z Británie, a z jejíž dopravy a usazení jsme vám v minulosti natočili krátké video, by měla přejít do zkušebního provozu koncem května. Současně probíhá výztuž jeřábových drah a následné osazení nových mostových jeřábů s novými trolejemi a elektroinstalací.


Na Ráně byl Jan Sochor


👇 #prometgroup #management #changeofgenerations #team #diversity https://lnkd. in/eSueaaYs Promet Group 🎁➡️ Řídí část rodinného impéria. Česku chybí učňovské školství, říká Materová - iDNES. cz idnes. cz 1 měs. V rámci projektu sponzoringu aktivit našich zaměstnanců podporuje skupina Promet Group také talentované děti. 🙂 Mezi nimi jsme vybrali i Honzu, jehož táta Jaroslav Čáblík pracuje v Promet Foundry.


[[[STREAMOVÁNÍ]]***] Brno Dukla přenos živý 2 srpna 2023


(PROUD>) Olomouc Teplice koukněte se 13 srpna 2023


PROMET FOUNDRY | LinkedIn


V čistírně byl do zkušebního provozu uveden bubnový a závěsný průchozí tryskací stroj a připravuje se zahájení zkušebního provozu dvoustolového tryskače. V dubnu byl zahájen zkušební provoz nové jaderny. Práce jsou náročné, ale věříme, že mají smysl a pomohou k rozvoji tradiční vsetínské slévárny i celého regionu. 💪 #greening #eco #foundry #skupinapromet 5 měs. V únoru byla provedena demontáž dvou stávajících mostových jeřábů🏗 v první lodi slévárny a poté proběhlo osazení dvou nových dvounosníkových mostových jeřábů na jeřábovou dráhu.


[[Živý přenos<]!] Vyškov Sigma B koukněte se živě 14 srpna 2


d., a major Croatian manufacturer of railway freight wagons. Cost-wise, we had to cope with high growth in inputs, especially energy. We managed this situation and increased our operating profit with our consolidated sales surpassing the CZK 10 billion CZK for the first time. In August we started the modernisation and greening of our foundries in Vsetín and Kopřivnice, which is significant both in terms of the use of the latest production technologies and the positive impact on the surroundings of these plants, " commented Denisa Materová, member of the Board of Directors of Promet Group, on the results of last year.


Tohle byl váš den, VHK ROBE Vsetín!


Oba projekty v celkové hodnotě převyšující 1, 1 miliardy korun. Tím se zařadily mezi největší ekologické modernizace výrobních provozů v Moravskoslezském kraji. 🌱 Více informací se dočtete níže 👇 #ekologizace #modernizace #moravskoslezskykraj #skupinapromet „Loňský rok byl pro naši skupinu Promet Group plný významných událostí s velmi dobrým hospodářským výsledkem. 😊 Dařilo se nám růst jak organicky v hlavních oborech našeho podnikání, tak i díky jeho rozvoji dokončením akvizice významného chorvatského výrobce nákladních železničních vagónů Đuro Đaković Grupa d. d. Nákladově jsme se museli vyrovnat s vysokým růstem vstupů, především energií. I tuto situaci jsme zvládli a navýšili provozní zisk, přičemž naše konsolidované tržby poprvé překonaly hranici deseti miliard korun. "V srpnu jsme pak zahájili modernizaci a ekologizaci našich sléváren ve Vsetíně i Kopřivnici, která je významná jak z hlediska využívání nejmodernějších technologií výroby, tak pozitivním dopadem na okolí těchto závodů, “ okomentovala výsledky loňského roku Denisa Materová, členka představenstva společnosti Promet Group.


FOTO: V Brně probíhá turnaj O pohár Martina Erata.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page