Support Group

Public·138 members

[[PAZI***]'] AEK Antwerpen živo online 30.08.2023

AEK i Dinamo se bore za prolaz u play-off za plasman

/Eliassson), Zuber (67. /Araujo), Pineda (76. /Galanopulos), Garcia. Dinamo Zagreb: Livaković, Moharrami, Ristovski, Šutalo, Ljubičić, Bulat, Mišić, Špikić (86. /Marin), Mihajlčenko, Ivanušec, Petković. Sodnik: Espen Eskas (Norveška) Grafiko zagotavlja sofascore. com Aris Limasol – RAKOW CZESTOCHOWA 0:1 (0:0) 1:2Tudor 49. Sparta Praga – KØBENHAVN * 5:7 (3:3, 1:1, 0:1) 0:0* – po streljanju 11-mMOLDE – Klaskvik * 2:0 (1:0) 1:2Eriksen 17., Linnes 112. * – po podaljškuMACCABI HAIFA – Slovan Bratislava 3:1 (2:0) 2:1Pierrot 29., Saba 45., David 93. ; Tolić 85.

[[SPORT<<<<]] Dinamo AEK gledati prijenos 15/08/2023

Antwerp - AEK Athens Live - Champions League: Football Scores & Highlights - 22/08/2023Follow the Champions League live Football match between Antwerp and AEK Athens with Eurosport. The match starts at 8:00 PM on August 22nd, 2023. Catch the latest Antwerp and AEK Athens news and find up to date Champions League standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what’s happening in the Premier League, Champions League and other competitions.

Vida v 100. minuti dramatične tekme v Atenah šokiral DinamoAEK se bo v zadnjem predkrogu srečal z Antwerpnom Domagoj Vida, ki je dve leti odlično igral za zagrebški Dinamo, je v 100. minuti z glavo šokiral hrvaške prvake. Nogometaši AEK-a so se na povratni tekmi 3. predkroga Lige prvakov razšli z Dinamom z 2:2 in se s skupnim izidom 4:3 uvrstili naprej.

AEK rezultati uživo, rezultati, raspored, AEK - Antwerp uživo | Nogomet, GrčkaPOMOĆ: Vi ste na AEK rezultati stranici u sekciji Nogomet/Grčka. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu AEK. Osim rezultata za ekipu AEK, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga AEK rezultati se ažurira u stvarnom vremenu.

Antwerp 1-0 AEK Athens (22 Aug, 2023) Final Score - ESPNMatch TimelineAntwerpAEK AthensKO162536HT455053566767687090+2FTMatch Commentary-Match ends, Royal Antwerp 1, AEK Athens 0. 90'+6'Second Half ends, Royal Antwerp 1, AEK Athens 0. 90'+5'Attempt missed. Harold Moukoudi (AEK Athens) left footed shot from the centre of the box is close, but misses to the left.

V torek je Dinamo izgubil na domači zelenici z 1:2, precej boljšo predstavo pa je prikazal pred 30. 100 gledalci na OPAP Areni. Minuta molka pred začetkom tekme v Atenah. Foto: EPA Šutalo in Ljubičić poskrbela za lepo prednost DinamaV sodnikovem dodatku prvega polčasa je Dinamo povedel. Bogdan Mihajlčenko je nevarno streljal z glavo, Cican Stanković je žogo odbil, na pravem mestu pa je bil Josip Šutalo, ki je zatresel mrežo. V 65. minuti je Bruno Petkovič z izjemno podajo zaposlil Roberta Ljubičića, ki je povišal na 0:2.

Vse je kazalo, da bo Dinamo napredoval v zadnji predkrog, a prava drama se je začela v sodnikovem dodatku. Nekdanji trener Olimpije Igor Bišćan je doživel hladno prho v sodnikovem dodatku. Foto: EPA Mojstrski volej jokerja Arauja Najprej je v 90. minuti Petros Mantalos zatresel mrežo Dinama, a je bil v prepovedanem položaju.

Sergio Araujo je v 92. minuti znižal na 1:2. Vse je kazalo na podaljšek, a je AEK dosegel zmagoviti zadetek še v rednem delu. Foto: EPA Srečanje v Atenah bi moralo biti odigrano že prejšnji torek, a je bilo zaradi umora Mikalisa Kacurisa pred stadionom v atenskem predmestju Nea Filadelfeia preloženo.

avg ŠK Slovan Bratislava Prikaži še ostale (+10) Liga Prvakov # Igralec Ekipa G 1. Hoskuldur Gunnlaugsson Breidablik 3 2. Hlynsson A. 2 Sigurdarson S. I. 4. Viktor Einarsson Balsa Sekulic Buducnost 6. Gisli Eyjolfsson 1 7. Barretta A. Tre Penne Klaemint Olsen Svanthorsson J. 10. Kristinn Steindorsson 0 11.

[[GLEDAJ ONLINE-]] Dinamo AEK Atena uživo gledati 15 kolovoz

avg ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ PANATHINAIKOS FC Povzetek tekme: Olimpija Ljubljana - Galatasaray (0-3) | Liga Prvakov 8. avg Galatasaray Povzetek tekme: Galatasaray - Žalgiris (1-0) | Liga Prvakov 2. avg Galatasaray 2. avg D-Smart Povzetek tekme: Qarabag - Rakow (1-1) | Liga Prvakov 2. avg CBC Sport Povzetek tekme: Molde - HJK (2-0) | Liga Prvakov 2. avg HJK TV Povzetek tekme: FC Astana - Dinamo Zagreb (0-2) | Liga Prvakov 2. avg Hrvatska Nogometna Televizija Povzetek tekme: Panathinaikos - Dnipro-1 (2-2) | Liga Prvakov 1. avg ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ PANATHINAIKOS FC Povzetek tekme: Slovan Bratislava - Zrinjski (2-2) | Liga Prvakov 1.

Liga Prvakov - Prenosi v živo NogometSeznam aktivnih lig Zadnji video povzetki Povzetek tekme: Rangers - PSV (2-2) | Liga Prvakov 23. avg PSV Povzetek tekme: AEK Athens FC - Dinamo Zagreb (2-2) | Liga Prvakov 19. avg Hrvatska Nogometna Televizija Povzetek tekme: Marseille - Panathinaikos (2-2) | Liga Prvakov 15. avg ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ/ PANATHINAIKOS FC Povzetek tekme: Sturm Graz - PSV (1-3) | Liga Prvakov 15. avg PSV Povzetek tekme: Dinamo Zagreb - AEK Athens FC (1-2) | Liga Prvakov 15. avg Hrvatska Nogometna Televizija Povzetek tekme: Galatasaray - Olimpija Ljubljana | Liga Prvakov 15. avg D-Smart Povzetek tekme: Panathinaikos - Marseille (1-0) | Liga Prvakov 10.

Takoj po izvajanju sredine je Eskas zapiskal konec tekme in veliko veselje v Atenah se je začelo. AEK bo v torek v zadnjem predkrogu Lige prvakov gostoval v Antwerpnu. Dinamo bo v četrtek na stadionu Maksimir gostil Sparto iz Prage v zadnjem predkrogu Evropske lige. 3. predkrog, povratne tekme, prvaki: AEK ATENE – Dinamo Zagreb 2:2 (0:1) 2:1Araujo 92., Vida 100. ; Šutalo 45., Ljubičić 65. AEK: Stanković, Rota, Vida, Moukoudi, Haji Safi, Jönsson (76. /Mantalos), Szymanski (67. /Gačinović), Amrabat (67.