Support Group

Public·108 members

(HODINKY=) Strání Hanácká Slavia přenos 30.08.2023

FC Strání vs SK Hanácká Slavia Kroměříž live score, H2H and

65' Žlutá karta pro tým SFC Opava (David Macháček). 63' Faulem se nyní provinili domácí, v tomto případě se obejde bez karty. 62' Žlutá karta pro tým SFC Opava (Jegor Cykalo). 60' Lumír Číž byl připraven a míč vyboxoval do bezpečí. Další rohový kop pro domácí tým. 58' Na druhé straně přišla střela z dálky, která byla hodně nepřesná a balón doputoval vysoko nad. 57' Tomáš Rataj mohl otevřít skóre zápasu, když se znenadání zjevil osamocen před brankářem, levačkou však odehrál balón trestuhodně pouze nad břevno.

Detail utkání - Muži - 1. SK Prostějov

FC Strání - SK Hanácká Slavia Kroměříž Fotbal Kurzy - Betano

[ŽIVÝ PŘENOS>>>>] Hanácká Slavia Opava - Happy Museum

Zápas FC SILON Táborsko - SK Hanácká Slavia Kroměříž

FC Zlín B - SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. (MSFL, 28. kolo)

Peřina) – A. Pešek, Lacko – Fila (61. Křehlík), Tureček (83. Piško), Selnar (61. Ogiomade) – Araujo-Wilson (73. Tall). Náhradníci: Jágrik – T. Franěk. [živá tv-] Opava Líšeň přenos 11/08/2023 Uriča | CVX - CREU IL 11. 2023 — Opava Varnsdorf Přímý přenos 28 května 202V současné době Chrudim hodnost - Vyhlíd (SK Hanácká Slavia Kroměříž) – červenáRohový kop si vypracoval domácí tým. 27' Samuel Šigut prověřil poprvé domácího gólmana, slabým pokusem jej ale moc nezaměstnal a balón končí v náruči Stejskala. 25' Další dobrá možnost pražského mužstva, přízemní střela z pravé strany o kousek minul vzdálenější tyč opavské brány.

Posila z Osvětiman ale hlavou mířila pouze do připraveného brankáře. Hosté drželi s favoritem krok pouze úvodních dvacet minut. Pak využil podklouznutí soupeře Kovář, který ve 24. minutě odpálil kanonádu a o chvíli později přidal po standardní situaci druhý gól Kroměříže. Další branky přidali výtečně hrající Hanáci až po změně stran. Dvakrát skórovali Votava s Vasiljevem, jednou se trefil Masař.

18' David Pech centroval z levého křídla do vápna, žádného ze spoluhráčů ovšem nenašel. 17' Následoval centr do vápna, který hosté včas odehráli do bezpečí. Číž neměl práci. 16' Domácí si vynutili faul u levé hranice vápna a mají tak slušnou šanci otevřít skóre tohoto mače. 13' Po skluzu skončili dva hráči na hrací ploše, faul se nepíská. 11' Domácí si na útočné straně špatně přihráli a míč odehráli jen do autu. 9' Útočným faulem se provinil domácí tým, míč tak musí odevzdat. 90+6' Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Samuel Šigut, přichází Patrik Haitl. 90+5' Slavia B právě vstřelila branku! Tak to byl krásný gól, ŠTĚPÁN BERAN poslal levačkou přes zeď balón přesně do vzdálenějšího horního rohu brány a rozjásal domácí příznivce. I v tomto případě zasluhuje střelec uznání, neboť to trefil opravdu fantasticky. 90+4' Velká možnost Slavie na vyrovnání, po faulu budou Sešívaní zahrávat přímý kop z podobné pozice, jako předtím Opava, když skórovala.

Tohle byla pořádná darda, hodně drsný výprask. Fotbalisté třetiligové Kroměříže neměli s divizním Stráním slitování, krajského rivala v prvním zápase po krátké letní pauze znemožnili 7:0 a nastartovali se do dalších týdnů přípravy. Trenér Hanácké Slavie Bronislav Červenka, který měl až na Pančocháře k dispozici kompletní tým, vysoké vítězství nijak zvlášť nepřeceňoval. „Samozřejmě jsem spokojený, ale pro nás mělo utkání hlavně kondiční účel. Od začátku jsme se snažili soupeře presovat, vysoko napadat. Díky tomu jsme měli spoustu zisku míčů, ale několikrát jsme to nedotáhli do toho finále, což je škoda.

Na druhé straně jsme i tak dal sedm branek, což je více než slušné, “ uvedl Červenka. Bývalý ligový záložník rozdělil mužstvo na dvě poloviny. Spokojenější mohl být s jedenáctkou, která nastoupila až po přestávce. „Ve druhém poločase byla naše dominance daleko větší. Hostům s přibývajícími minutami docházely síly, nestíhali nás dostupovat, držet s námi tempo, takže každý útok zaváněl gólem, “ říká Červenka. První půle totiž byla ještě poměrně vyrovnaná. „Soupeř se snažil hrát fotbal, kombinovat, ale zahrozil pouze jednou, “ uvedl domácí kouč. Ještě za bezbrankového stavu mohl po rohovém kopu skórovat Salay.

(SPORTOVNÍ TV##) Hanácká Slavia Opava Přímý přenos 19 srpnaHanácká Slavia Jihlava přenos živý 05/08/2023 [Dnes==] Hanácká Slavia Prostějov přenos živě... Chrudim Opava Přímý přenos 15SFC Opava - FC Vysočina Jihlava... 45+3' První poločas skončil. 45+2' Přetažený centr z pravé strany letí daleko za bránu Opavy, v první půli se už nic nestane. Ještě jeden faul je odpískán ve prospěch Slavie.

Velká škoda pro Opavu. Je pravda, že měl i štěstí, když míč šel přesně do míst, kde stál. 42' Ofsajd, tentokrát na straně slezského mužstva. 41' Jan Stejskal musel hodně rychle z brány, až k hranici pokutového území, kde volný míč sebral do rukou před dobíhajícím soupeřem. 40' Útočný faul Opavy nezůstal nepovšimnut, domácí rozehrávají od svého vápna. 39' Jeden z opavských fotbalistů hlavou poslal míč do náruče svého brankáře, čímž zabránil nebezpečí. 37' Ofsajd nyní zastavuje pražský celek, jenž tak musí míč odevzdat. 74' Po faulu Slavie bude zahrávat Opava přímý kop a tohle je pro domácí nepříjemná situace. 72' Nyní přišla pěkná rána jednoho z nich, kterou Číž neudržel v rukavicích, jeho spoluhráč však balón odkopl včas do bezpečí. 71' Domácí drží míč na levém křídle, ohrozit bránu hostů se jim však nedaří.

comBranky: 46. Cupák – 33. Houser (vla. ) Karty: 6. Tiahlo (KRO) – 31. Vedral (JIH), 42. Fila (JIH), 51. Tureček (JIH), 59. A. Pešek (JIH), 67. Tonbul (JIH), 78. Křehlík (JIH), 82. Peřina (JIH) 80. Tonbul (JIH) 89. Piško (JIH) Neproměněná penalta: SK HS Kroměříž: J. Dostál – T. Matoušek (C) (60. Vyhlíd), Zavadil, Tiahlo, Fulnek – Cupák, Houser (75. Dočkal) – M. Jaroň (75. Chukwudi), Kudela, Jeleček – Chwaszcz. Náhradníci: Gergela – P. Červenka, Stoklásek, Gonçalves. Trenér: Bronislav Červenka FC Vysočina Jihlava: Soukup – T. Svoboda, Vedral (C), Tonbul, Chytrý (73.

Strani vs Hanacka Slavia Kromeriz - FotMob

69' ze hřiště odchází Tomáš Rataj, přichází Adam Ščudla. Domácí rozehráli standardku, následovala přímá rána na bližší tyč, která však byla hodně nepřesná. 68' ze hřiště odchází Matěj Jurásek, přichází Adam Pudil. [fotbal##] Hanácká Slavia Prostějov Přímý přenos 29 července 28. 7. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS] Sparta U23 Karviná přenos 16 dubna 2023 1. kolo, pá 12. [Fotbal***] Sparta U23 Prostějov živě 23 dubna 2023 Brán Vyškov[[SPORT!! ]@@] Vyškov Sigma B živě 14 srpna 2023 Žlutá karta před 5 dny — [[ONLINE]'''] Sparta U23 Sigma B Přímý přenos 28/05/2023• 16:00 1. (SLEDOVAT ŽIVĚ##) Dukla Táborsko přenos živý 15[[proud@@@]***] Jihlava20' Hodně dlouhý nákop hostů letí až ke Stejskalovi, který si zatím na míč moc nesáhl a v bráně si musí trochu stejskat.