top of page

Support Group

Public·131 members

[ŽÍT<<<] Boleslav Ústí on-line přenosu 30/08/2023

Naopak o patro výš zamířili hráči Tomáš Pšenička a Vladimír Trčka. Jak už bylo zmíněné, skupina vrcholové části Poháru Českého florbalu je čtyřčlenná. Týmy ze 3. a 4. míst se zapojí do klasické části pohárového pavouka ve 4. kole, týmy z 2. míst naskočí v 5. kole a vítězové skupin zamíří rovnou do osmifinále. Další dva zápasy proti Kladnu (čtvrtek 17.

Přesilovka hostů končí, Boleslav se ubránila 41:41 - Ústí dostává šanci přesilovky. Vyloučen Nikola Gajovský na dvě minuty za podražení. Pálil Mikulík, kdo jiný. Ten hraje skvělý zápas. 41:32 - střela Boleslavi na branku, Zikmund kryje. A jak se skončilo ve druhé třetině, tak se začalo v té třetí. Vyhozením tečovaného kotouče do hlediště. Vítejte zpět u přenosu. A jde se na třetí třetinu! Připomínáme, že zde v našem on-line přenosu už najdete i čerstvé fotografie Františka Stýbla a také videozáznam našeho reportéra Jakuba Hradiského, který zachytil úspěšné trestné střílení Richarda Krále! Mladá Boleslav směřuje za druhým vítězstvím v barážové sérii. Po dvou třetinách vede už 3:0, když se v prostředním dějství trefil zatím nejlepší muž zápasu Milan Mikulík.

51. Gajovský poslal do brejku Handlovského, ten tísněný přestřelil 51. - Boleslav kontroluje hru, vyhodila na zakázané uvolnění Hra se přelila na druhou stranu, kotouč v Růžičkově lapačce. 48. - Gajovský najížděl zprava, ale jeho ránu Zikmund vyrazil 46:43 - OU! Eiselt nachytal na švestkách Hořavu a dal mu ukázkový bodyček! 45:56 - Boleslav mohla jít do brejku, ale Šebesta nenašel přesně Boháče, zakázané uvolnění Mrázek pálil, ale rána mu nesedla 44:29 -Růžička se opět vyznamenal. Vyrazil ránu Nedorosta a kryl i dorážku Mrázka.

On-line přenosy - FK Mladá Boleslav

Běží 38. minuta. Sudí ale jeho zákrok posoudil jako sekání, každopádně domácí ve čtyřech. Z dorážky se proti němu nedokázal prosadit ani Nedorost. Vynutil si ale faul. Zezadu jej kročekoval Handlovský. Růžička opět vyřešil zapeklitou situaci před svou brankou. Ústí hraje v plném počtu Ústí zaútočilo i v oslabení, ale Růžička znovu skvělý.

Mše svaté online

40:00 - konec druhé třetiny Puk v hledišti, devět vteřin do konce druhé třetiny 39:33 - kotouč na ochranné síti, publikum tleská 39:02 - další ostrý souboj, ale ani teď se trestná lavice nezahřeje 38:49 - drobná šarvátka v rohu kluziště, sudí ale nevylučují Domácí v plném počtu a hned zahrozil Sýkora. Tečovaná střela skončila mimo. Ústí se snaží něco vymyslet, ale snaha zatím marná, nepřichází ani zámek.

Kdo ho překoná jako první? Král se šikovně snažil prostrčit puk před branku na Schnabela, ale ten v tísni netrefil 33:03 - ústecký Evan vyloučen za hákování Skvělý Mikulík si dokonce vynutil faul. Hra je teď vyrovnaná, Boleslav si kontroluje vývoj zápasu. Hosté hrají v plném počtu Kdepak, přesilovky dnes domácím narozdíl od koncovky nejdou, Ústí se v pohodě brání Hosté jsou ve čtyřech 28:27 - Jan Čaloun dostává dvě minuty za hákování.

srpna) a proti pražským Butchis (čtvrtek 7. září) odehraje Bolka vždy na hřišti soupeře. Pohár Českého florbalu, vrcholová část, skupina CV Předvýběr. CZ Florbal Mladá Boleslav - Florbal Ústíčtvrtek 10. srpna, 18. 30 hodinMSH Mladá Boleslav (U Stadionu 1322)Rozhodčí: Tomáš Novák, Jiří KropáčekOn-line prodej vstupenekOn-line textový přenos Program skupiny CV Předvýběr. CZ Florbal Mladá Boleslav - Florbal Ústí ČT 10.