Support Group

Public·131 members

[ливестреам тв!] Швајцарска Србија uživo 30 август 2023

SP 2022: Srbija – Švicarska 2:3 | Fudbal Vijesti | Al Jazeera

минуту. Прво место на табели групе Г освојио је Бразил са шест бодова, колико има и другопласирана Швајцарска. Камерун је трећи са четири бода, док је Србија последња са само једним бодом. Бразил ће у осмини финала играти против Јужне Кореје, док ће се Швајцарска састати са Португалијом. Швајцарска је боље ушла у меч, а прву шансу имала је већ у првом минуту. После конфузије у одбрани нашег тима и удараца Гранита Џаке и Ембола добро је интервенисао Вања Милинковић-Савић. Наша селекција је прву велику шансу имала у 11. минуту када је Андрија Живковић погодио стативу. Србија је имала неколико опасних напада у наставку меча, али је Швајцарска повела голом Шаћирија у 20.

LIVE: Srbija - Švajcarska 2:3 KRAJ (VIDEO) - Sportska centrala

uzivo24: Uživo News

Милинковић-Савић (од 67. Максимовић), Тадић (од 78. Ђуричић), Влаховић (од 55. Јовић), А. Митровић. ШВАЈЦАРСКА: Кобел, Видмер, Аканџи, Шер, Родригез, Џака, Фролјер, Сов (од 68. Фернандеш), Варгас (од 83. Фашнахт), Шаћири (од 68. Закарија), Емболо (од 90+6. Окафор). Фудбалска репрезентација Србије елимисана је са Светског првенства у Катару, пошто је у Дохи поражена од селекције Швајцарске резултатом 3:2 у мечу последњег, трећег кола групе Г. Голове за Србију постигли су Александар Митровић у 26. и Душан Влаховић у 35. минуту. Поготке за Швајцарску дали су Ђердан Шаћири у 20, Брил Емболо у 44. и Ремо Фројлер у 48. минуту. У другом мечу групе Г, Камерун је победио Бразил 1:0 голом Винсента Абубакара у 92.

Serbia - Switzerland резулат уживо, међусобни резултати

Granični prelaz Gd St Bernard - Le Tunnel / Italija - Švajcarska » Uživo kamere™Login PREMIUM Prebacite se na tamni režim koji jeprijatniji za vaše oči noću. Prebacite se na svetlosni režim koji je prijatniji za vaše oči tokom dana. Login Ovde možete videti uživo kamere sa graničnog prelaza Gd St Bernard – Le Tunnel između Italije iŠvajcarske. Granični prelaz Gd St Bernard – Le Tunnel / Italija – Švajcarska Granični prelaz Gd St Bernard – Le Tunnel / Švajcarska Napomena: Slike sa kamera se ažuriraju na svakih 5 minuta. Potrebno je da dodirnete (kliknete) na sliku ili link kako bi se otvorio prikaz uživo kamere. Granični prelaz Gd St Bernard – Le Tunnel / Italija Napomena: Slike sa kamera se ažuriraju na svakih 5 minuta.

ОРЛОВИ ЛЕТЕ КУЋИ: Швајцарци распршили српске сновеСРБИЈА – ШВАЈЦАРСКА 2:3 (2:2) Стрелци: 0:1 – Шаћири у 20, 1:1 - А. Митровић у 26, 2:1 - Влаховић у 35, 2:2 - Емболо у 44, 2:3 - Фројлер у 48. минуту. Доха – Стадион: „974“. Гледалаца: 41. 378. Судија: Фернандо Рапалини (Аргентина). СРБИЈА: В. Милинковић-Савић, Миленковић, Вељковић (од 55. Гудељ), Павловић, Живковић (од 78. Радоњић), Костић, Лукић, С.

Одбрана Србије није добро реаговала, а много простора је имао Шаћири. Он је шутирао, а лопта је ка голу закачила Страхињу Павловића и завршила је мрежи српског тима. Наша селекција је изједначила у 26. минуту голом Митровића на асистенцију Душана Тадића. Швајцарска је имала велику шансу у 31. минуту, а Шаћири је шутирао поред гола. Србија је повела 2:1 у 35. минуту поготком Влаховића поново на асистенцију Тадића. Изједначење Швајцарској донео је Емболо у 44.