top of page

Support Group

Public·131 members

[[TELEVIZE<<<<]!!!!] Strání Hanácká Slavia přenos 30 srpna 2023






[ŽÍT! ] Hanácká Slavia Prostějov koukněte se 29 července 2023052 3:0 3 Mi. 02. 08. 23 12:00 (5. ) MFK Vyskov (1. 050 5:1 4 Sa. 05. 23 (11. ) Jihlava (2. ) 856 1:1 5 Sa. 12. 23 (12. ) Pribram (5. ) 567 1:3 MOL Cup First Round Mi. 16. 23 Bohunice 450 2:4 AET 6 Sa. 19. 23 SFC Opava (6. 237 0:1 7 Sa. 26. 23 SK Lisen (10. ) -:- Second Round Mi. 30. 23 Strani 8 Sa. 09. 23 Viktoria Zizkov (9. ) 9 Sa. 23 10:30 Olomouc B 10 Sa. 23. 23 08:00 Dukla Prague 11 Sa. 23 10:00 Vlasim 12 So.


kolo) SK Baník Modlany - SK Štětí (Krajský přebor - Ústecký kraj, 22. kolo) FK SEKO Louny - FK Tatran Kadaň (Krajský přebor - Ústecký kraj, 22. kolo) SK Brná - FK Slavoj Žatec (Krajský přebor - Ústecký kraj, 22. Hanacka Slavia Kromeriz vs Lisen H2H - Livescore[[[Streamování<<<]***]] Hanácká Slavia Prostějov koukněte se10. 23 04:30 Sparta Prague B 13 Sa. 21. 23 09:30 Varnsdorf 14 Sa. 28. 23 04:15 Chrudim 15 Sa. 04. 11. 23 Zbrojovka Brno 16 Sa. 23 1.


00 SK Sigma Olomouc 1. 20 +3 FC Kolin 2. 35 FK Chlumec Nad Cidlinou FC Strani 10. 00 6. 25 SK Hanacka Slavia Kromeriz 1. 22 Tj Jiskra Domazlice 3. 75 1. FK Pribram 1. 95 Tj Sokol Lanzhot 22. 00 13. 00 Fastav Zlin 1. 07 FC Vsetin 12. 00 8. 25 Zbrojovka Brno TJ Unie Hlubina 26. 00 1. FC Slovácko 1. 03 18:30 SK Sokol Brozany Teplice FK Banik Most-Sous 9. 00 Pardubice 1. 25 19:00 Mlada Boleslav FK Usti nad Labem 25.


75 Royal Cambodian Armed Forces FA Slowenien 2. SNL / Spiel NK Triglav Krainburg Nd Dravinja NK Fuzinar NK Brinje Grosuplje NK Ilirija NK Rudar Velenje ND Gorica NK Bilje Sambia Super League / Spiel Prison Leopards Power Dynamos FC Muza 1. 45 Zanaco FC 7. 50 Montenegro Cup / Spiel FK Jedinstvo Bijelo Polje 2. 45 FK Mornar Bar OFK Petrovac OFK Grbalj FK Iskra Danilovgrad FK Rudar Pljevlja FK Buducnost 1. 30 FK Podgorica 8.


aug 2023 Strani VS I dag 17:00 Hanacka Slavia Kromeriz 2. runde kampinfoopstillingstatistiknyheder Mere indhold efter annoncen Odds 1 x 2 TTB CashPoint 9, 26 6, 00 1, 19 89, 69%BWin 9, 25 6, 25 1, 20 90, 79% Gennemsnit 9, 25 6, 13 1, 19 89, 96% Sandsynlighed 9, 73% 14, 68% 75, 60% Kampinfo Start 30.


S. Open DP World Tour Omega European Masters Ladies PGA Tour Portland Classic Ladies European Tour Womens Irish Open Sunshine Tour Gary&Vivienne Player Challenge Ryder Cup Ryder Cup 2023 Solheim Cup Solheim Cup 2023 Handball Europameisterschaft Männer EHF Champions League Herren EHF Champions League Damen Freundschaftsspiele (60´) Weltmeisterschaft Damen 2. Bundesliga Asobal LNH Starligue Frankreich Cup LFH D1 Frauen Haandboldligaen Herren Supercup (60´) Haandboldligaen Damen Supercup Damen(60´) Elitserien Eliteserien Damen HLA NB1 Liga Nationala Damen A1 Lacrosse Premier Lacrosse League Mixed Martial Arts UFC Fight Nights Ultimate Fighting Championship UFC Contender Series Motorsport NASCAR NASCAR Cup series NASCAR Xfinity Series NASCAR Truck Series Pesäpallo Superpesis Superpesis Damen Politik Griechenland Politik US Präsidentschaftswahl Radsport Tour de France Gesamtwertung Vuelta a España Vuelta Etappen Punktewertung Bergwertung Jungprofiwertung Mannschaftswertung Rugby Rugby League Australien NRL Australien Queensland Cup Australien NSW Cup Super League (80´) Australien NRL Frauen Rugby Union Rugby Six Nations (80´) Rugby WM European Champions Cup United Rugby Championship English Premiership Frankreich Top 14 Frankreich Pro D2 Neuseeland NPC Ski Alpin Gesamtwertung Herren Weltcup Damen Gesamtwertung Damen Skispringen Weltcup Snooker UK Championship The Masters Speedway Polen Ekstraliga Tischtennis WTT Contender Herren WTT Contender Damen Tschechien Liga Pro Unterhaltung / Gesellschaft Schlag den Star Emmy Awards Volleyball Europameisterschaft Herren Europameisterschaft Damen Asia Asienmeisterschaft Frauen eSoccer FIFA GT Nations League (2*6 min) EAdriatic League (2*5 min) Service Hilfesystem Fairplay Das heutige Angebot Weitere Sportarten Champions League / Spiel 30.


70 FC Anyang +22 Seongnam Ilhwa Chunma Gimpo Citizen FC Australien FFA Cup / Spiel 12:30 Gold Coast Knights SC 4. 60 FC Western United +20 MT Druitt Town Rangers FC 3. 90 Heidelberg United FC +19 Sydney FC 1. 65 APIA Leichhardt Peru Segunda Division / Spiel Deportivo Coopsol Comerciantes FC 23:15 Juan Aurich de Chiclayo 2. 00 Los Chankas CYC Kuwait Premier League / Spiel 18:45 Al-Salmiya SC Al-Nasr SC Al Jahra Qadsia SC 1. 55 Tunesien Ligue Professionnelle 1 / Spiel Stade Tunisien Olympique de Beja Island Besta deild / Spiel FH Hafnarfjördur KA Akureyri +81 Bosnien und Herzegowina Premier League / Spiel FK Zeljeznicar Sarajevo FK Igman Konjic Schweiz 1.


) Argentinos Juniors (Res. ) Banfield (Res. ) Instituto AC Cordoba Reserves CA Colon de Santa Fe (Res. ) Huracan Res. Independiente (Res. ) Gimnasia de la Plata (Res. ) CA River Plate (Res. ) Velez Sarsfield (Res. ) Türkei U19 / Spiel 12:00 Goztepe (U19) Pendikspor U19 (U19) Genclerbirligi Ankara (U19) Ankara Keciorengucu (U19) 16:00 Bodrum FK U19 (U19) Fatih Karagumruk (U19) Umraniyespor (U19) Bursaspor (U19) Altay (U19) Eskisehirspor (U19) Manisa Futbol Kulubu U19 (U19) Caykur Rizespor (U19) Cambodia Premier League / Spiel 14:00 Phnom Penh Crown 6.


Division Norra Gotaland 2. Division Vastra Gotaland Serbien Slowakei Slowenien PrvaLiga 2. SNL Südafrika MTN8 Tansania MPL Tschechische Republik Tunesien Ligue Professionnelle 1 Ukraine Premier Liha Ungarn NB I Uruguay USA Major League Soccer USL Championship Usbekistan PFL Vereinigte Arabische Emirate USL League 1 Liga-Pokal Zypern Montenegro Cup Tennis US Open Herren US Open Damen US Open Herren Doppel US Open Damen Doppel ATP Dominic Thiem Spezial ATP Challenger ATP Challenger Zhangjiagang ATP Challenger Como ATP Challenger Mallorca ATP Challenger Zhangjiagang Doppel ATP Challenger Como Doppel ATP Challenger Mallorca Doppel ITF Herren ITF Spanien Herren ITF Thailand Herren ITF Österreich Herren ITF Polen Herren ITF Serbien Herren ITF Rumänien Herren ITF Tunesien Herren ITF Tschechien Herren ITF Argentinien Herren ITF Ungarn Herren ITF Slowenien Herren ITF Hong Kong Herren ITF Niederlande Herren ITF Portugal Herren ITF Italien Herren ITF Deutschland Herren ITF Schweiz Herren ITF Schweiz Herren Doppel ITF Damen ITF Schweiz Damen ITF Spanien Damen ITF Italien Damen ITF Korea Damen ITF Thailand Damen ITF Niederlande Damen ITF Rumänien Damen ITF Tschechien Damen ITF Aserbaidschan Damen ITF Tunesien Damen ITF Spanien Damen Doppel ITF Thailand Damen Doppel ITF Korea Damen Doppel ITF Tschechische Republik Damen Doppel ITF Niederlande Damen Doppel ITF Serbien Damen Doppel Australian Open Australian Open Herren Australian Open Damen French Open French Open Herren French Open Damen Wimbledon Wimbledon Herren Wimbledon Damen Basketball NBA FIBA-Weltmeisterschaft Freundschaftsspiele Euroleague NCAA NCAA Basketball Damen WNBA ACB BBL Pro A Lega A Basket League TBSL Brasilien LBF Frauen NBL LKL Men Uruguay El Metro Vietnam VBA Darts Modus Super Series PDC Weltmeisterschaft Sieger World Senior Matchplay Formel 1 Grand Prix Freies Training Qualifying Saisonwetten Weltmeisterschaft Motorradsport MotoGP Moto 2 Moto 3 Superbike Baseball MLB Vereinigte Staaten von Amerika MiLB Triple A Mexican League KBO Taiwan CPBL American Football NFL NCAAF (College) Kanada - CFL NFL Draft Weitere Sportarten (25) Australian Rules Football AFL AFL Damen WAFL SANFL Biathlon IBU Weltcup Herren Weltcup Herren Bowls Boxen Cricket The Ashes Twenty 20 World Cup ODI Asia Cup Twenty20 Caribbean Premier League Großbritannien County Championship Big Bash League Indien Saurashtra Premier League Eishockey NHL International Champions Hockey League National League DEL Ice Hockey League SHL Hockey Allsvenskan Liiga Tschechien Extraliga Eliteserien Superisligaen A - WM 2024 in Tschechien Gaelic Football GAA Football Senior Championship Gaelic Hurling GAA Hurling Senior Championship Golf PGA Tour The Masters Tournament PGA Championship Open Championship U.


45 San Martin de San Juan +76 31. 2023 00:30 CA San Lorenzo de Almagro 2. 10 CA Belgrano +77 Brasilien Copa Sub20 / Spiel 21:00 Gremio Recreativo Pague Menos CE U20 (U20) EC Bahia BA (U20) 1. 77 SC Recife PE (U20) 1. 60 CS Alagoano AL (U20) 4. 70 Gremio FB Porto Alegrense RS (U20) CA Paranaense PR (U20) Ecuador Serie B / Spiel Manta FC CSD Macara 2. 70 Japan Emperor Cup / Spiel 13:00 Albirex Niigata Kawasaki Frontale Avispa Fukuoka Shonan Bellmare +73 Roasso Kumamoto 3. 60 Vissel Kobe +75 Kashiwa Reysol Nagoya Grampus +74 Mexiko Liga de Expansión MX / Spiel 04:05 Venados FC CD Tapatio 06:05 CF Correcaminos UAT Alebrijes de Oaxaca FC Kolumbien Primera A / Spiel 04:10 AD Pasto CD Once Caldas Korea K League 2 / Spiel FC Seoul E-Land Jeonnam Dragons 13:30 Cheongju FC 3.


Wetten Heute » Aktuelle Wetten des heutigen TagesTop Links Champions League Quali Europäische Topligen Basketball WM US Open Wettangebot Live-Wetten Last Minute Quoten unter 2. 00 Heute ‹ 1h 2h 4h 6h 12h Go Fußball Übersicht Champions League Europa League Europa Conference League Welt DFB Länderspiele Europa EURO Qualifikation EURO-Gewinner Nord- / Mittelamerika CONCACAF Central American Cup WM - 2026 WM 2026 Südamerika Copa Libertadores Copa Sudamericana Deutschland Bundesliga 2. Liga 3. Liga DFB Pokal Regionalliga Nordost Regionalliga Südwest England Premier League Championship League One League Two FA Cup EFL Cup National League North National League South FL Trophy Professional Development League Spanien LaLiga LaLiga 2 Copa del Rey Italien Serie A Serie B Coppa Italia Frankreich Ligue 1 Ligue 2 Coupe de France Schweiz Super League Challenge League 1.


Promotion / Spiel FC Lugano U21 (U21) FC Rapperswil-Jona +8 SC Cham SC Kriens SC Bruhl St Gallen 1. 83 FC St Gallen U21 (U21) +9 FC Etoile Carouge 1. 47 FC Bavois +10 UAE League Cup / Spiel AL Bataeh (VAE) 6. 50 Al-Ain FC 1. 40 +12 Al Wahda FC (VAE) 1. 50 Emirates Club Ajman Club Al-Nasr Dubai CSC +11 China FA Cup / Spiel Dalian Professional FC Tianjin Jinmen Tiger 14:35 Chongqing Tonglianglong FC FC Shanghai Shenhua Oman Pro League / Spiel 16:55 AL Nasr SC (OMA) Al Shabab 19:15 Sohar Dhofar SCSC +13 Litauen 1 Lyga / Spiel FK Transinvest FA Siauliai B Kolumbien Primera B / Spiel 23:00 Fortaleza FC 3.


80 Itagui Leones FC Usbekistan PFL / Spiel 16:45 PFK Navbahor Namangan FK Agmk Olmaliq PFK Metallurg Bekabad PFC Sogdiana Iran Pro League / Spiel Zob Ahan Isfahan FC 1. 97 Havadar SC Aluminium Arak Shams Azar Qazvin Foolad Khuzestan FC Persepolis FC England U21 Professional Development League / Spiel 15:00 Hull City (U21) Millwall (U21) Polen III Liga Gr4 / Spiel Siarka Tarnobrzeg Sokol Sieniawa Argentinien Copa de la Superliga de Reserva / Spiel Atletico Tucuman (Res.


50 Mladost DG FK Bokelj Kotor Australien NPL Tasmanien / Spiel 13:15 Riverside Olympic FC Launceston City FC Schweden 2. Division Vastra Gotaland / Spiel Hittarps IK Varbergs GIF FK Norgwegen Pokal Damen / Spiel Valerenga IF 7. 25 Röa 14. 00 +2 Stabaek IF Rosenborg BK Kvinner Brasilien Copa Rio / Spiel 20:45 Friburguense AC RJ Madureira RJ +16 America FC RJ Resende FC RJ +17 Americano FC RJ Nova Iguacu RJ Färöer Inseln 1. deild / Spiel EB/Streymur II HB Torshavn II 1.


(Sledovat televizi*) Líšeň Hanácká Slavia živě 26/08/2023 TVTVFotbal. cz - Fotbal – TV[[TELEVIZE***]] Hanácká Slavia Opava koukněte se živěSK Hanácká Slavia Kroměříž[žít=] Příbram Hanácká Slavia on-line přenosu 12 srpna 2023Saturday, 5 February, 2022Club Friendlies. Saturday, 15 February, 2020Czech Republic 3. Liga. Friday, 12 April, 2019All matchesLatest matches SK LisenCzech Republic. FNL. Saturday, 19 August, 2023Czech Republic. Cup.


Strani vs Hanacka Slavia Kromeriz - live score, predicted


75 5. 25 Everton 1. 37 +216 Italien Serie B / Spiel 21:30 SSC Bari 2. 25 3. 05 Cittadella 3. 30 +144 US Catanzaro 3. 00 3. 25 Spezia 2. 40 +142 Sampdoria 2. 20 Venezia +145 Ternana Calcio 3. 20 US Cremonese +143 Deutschland Regionalliga Südwest / Spiel 20:00 KSV Hessen Kassel 3. 40 Eintracht Frankfurt II 2. 75 +5 TUS Koblenz 1911 15. 00 TSG 1899 Hoffenheim II (U23) 1. 15 FC-Astoria Walldorf 2. 95 FSV Frankfurt 1899 2. 15 +4 Finnland Veikkausliiga / Spiel 18:00 FC Lahti FC Inter Turku +80 Tschechien Pokal / Spiel 17:30 FK Fotbal Trinec 11.


SK Hanácká Slavia Kroměříž vs. 1. SK Prostějov


FC Strani - SK Hanacka Slavia Kromeri


[[Živý přenos TV<<<]''] Brandýs Chlumec přenos 9 srpna


FC Strání vs SK Hanácká Slavia Kroměříž live score, H2H


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page