top of page

Support Group

Public·99 members

(((PROUD<<))) Kolín Převýšov Přímý přenos 30 srpna 2023


souborů v „otevřeném, strojově čitelném formátu“ (v části Soubory ke stažení). V případě zpracování (zveřejnění) osobních údajů jsou příslušné informace poskytovány a zpracovávány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a dále rovněž s ohledem na požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR). Zveřejněné údaje mohou být zpracovávány subjekty příslušnými v oblasti auditu a kontroly EU a České republiky za účelem ochrany finančních zájmů EU. Fiskální rok EU začíná vždy 16. následujícího kalendářního roku.


O udržení v Národní radě hrají Igor Matovič s Eduardem Hegerem. O návrat se pokouší také Mikuláš Dzurinda. Kandidatura Nerudové do EP? Přinese svěží vítr, Evropa potřebuje nový impulz, zní reakce Danuše Nerudová do Evropského parlamentu (EP) přinese svěží vítr. Myslí si to člen TOP 09 Marek Gajoš, který navzdory lehkému zklamání, že se do voleb ekonomka a bývalá prezidentská kandidátka chystá zapojit na kandidátce STAN, chce Nerudové pomoci.


Chlumecké listy


Soubory obsahují: Jméno / název příjemce a jeho bydliště / sídlo, dále částku dotace a popis opatření, na které byla dotace vyplacena. Počínaje fiskálním rokem EU 2022 jsou zveřejňované informace v souborech CSV rozšířeny o identifikační číslo příjemce a datum nabytí právní moci rozhodnutí o výplatě dotace. Základní Informace k Přehledu rozhodnutí o vrácení neoprávněné platby dotace Počínaje fiskálním rokem EU 2022 je zveřejněn na základě zákona č. 256/2000 Sb., o Státním zemědělském intervenčním fondu samostatný soubor Přehled rozhodnutí o vrácení neoprávněné platby dotace, který představuje seznam vratek dotací předepsaných příjemcům.


ČFL - Kluby


Prohlášení o dráze celostátní a dráhách regionálních


Hodí ODS lidovce a TOP 09 přes palubu? Nové billboardy vyvolávají otázky Pro Evropu bez nesmyslů, hlásají nové billboardy, které se během léta objevily v ČR. Vedle europoslanců Alexandra Vondry a Veroniky Vrecionové (oba ODS) propagují také frakci evropských konzervativců a reformistů (ECR). Jde o signál, že ODS s koalicí Spolu pro eurovolby nepočítá? Zmíněnou spekulaci naznačil na Twitteru i europoslanec Jan Zahradil (ODS). Vondra a Vrecionová však v reakci na dotaz CNN Prima NEWS uvedli, že billboardy nemají s předvolební kampaní do europarlamentu nic společného. Volby ve Španělsku vyhrála opozice.


MOL Cup 2017/2018 | Online fotbalové přenosy | Fotbal iSport.cz


Okres: Obec: Fond/Opatření: Částka od: Částka do: Fiskální rok: Základní Informace k Seznamu Příjemců dotací Na základě zákona č. 256/2000 Sb., o Státním zemědělském intervenčním fondu, zveřejňuje SZIF seznam příjemců veřejných finančních prostředků z fondů EU a z národních zdrojů s uvedením druhu a výše vyplacené dotace, a to jednak formou fulltextového vyhledávače a také formou otevřených dat, tzn.


Je třeba upozornit, že se jedná pouze o přehled vratek v původně předepsané výši a nikoliv o reálně vrácené prostředky. Data v souboru a jeho formát je shodný jako v souboru Seznam příjemců dotací, ale rozhodným údajem pro zařazení do konkrétního přehledu za fiskální rok není datum výplaty, ale datum nabytí právní moci rozhodnutí o vrácení neoprávněné platby dotace. Důležitá upozornění Tento výpis má pouze informativní charakter. Částky jsou uvedeny v Kč.


obsah územního plánu žiželice


Seznam příjemců dotací obsahuje částky dle data výplaty, které odpovídá zařazení do daného fiskálního roku. Data za uzavřený fiskální rok EU se zveřejňují nejpozději do 31. 5. následujícího kalendářního roku (s výjimkou viz další odstavec). Dále je od fiskálního roku 2022 kvůli požadavku národní legislativy zveřejňována část údajů nejpozději do 7 dnů od vyplacení dotace. Proto je v části Soubory ke stažení zveřejněn soubor s názvem „Seznam příjemců dotací z národních zdrojů za aktuální fiskální rok“, který je neustále v průběhu roku aktualizován. Technické informace k uveřejněným souborům: Soubory jsou od roku 2022 zveřejňovány ve formátu CSV (do roku 2021 XML).


Zábeštní Lhota: Výsledky prezidentských voleb 2023 online


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page