top of page

Support Group

Public·138 members

[[GLEDATI TV>>>]] AEK Antwerp uživo prijenos gledati 30 kolovoza 2023

U izglednoj prilici našao je Garcia koji je okrenuo braniča Dinama, pa pucao s 10-ak metara, no još jednom sjajno reagira Livaković. 84' - Mijenja i Bišćan. Kaneko je ušao umjesto Mišića. Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa 83' - Trostruka izmjena kod AEK-a. Szymanski, Pineda i Zuber su izašli, a priliku u završnici dobili su Mantalos, Pizarro i Araujo. 81' - Pineda je pokušao s 20-ak metara zaprijetiti Livakoviću, ali odlazi to daleko od gola. 79' - Dinamo puno lošije djeluje u drugom poluvremenu, Grci imaju potpunu dominaciju na terenu. Tekst se nastavlja ispod oglasa 72' - Još je jednom ispala obrana Dinama, Pineda je izbio sam pred Livakovića i zabio, no pomoćni sudac podigao je zastavicu, pa ostaje 1-1. Tekst se nastavlja ispod oglasa 71' - Dvostruka izmjena kod Dinama.

Tekst se nastavlja ispod oglasa 90' - AEK do preokreta i vodstva. Još jednom su Grci izigrali obranu Dinama, Galanopoulos je dobio loptu na desetak metara iskosa s desne strane i neobranjivo pogodio za 1-2 Tekst se nastavlja ispod oglasa 89' - Araujo je pucao iz daljine, lopta je na putu do gola pogodila Ristovskog i otišlo je to u korner. 84' - Velika prilika za AEK.

Bulat je fantastično pogodio iz slobodnjaka s 25 metara. Pogodio je veznjak Plavih preko živog zida neobranjivo u gornji kut s više od 20 metara. 36' - Uzavrele su strasti na Maksimiru, jedan od Almeydinih pomoćnika izgubio je živce nakon jednog kontakta Šutala i Garcije, koji sudac nije okarakterizirao kao prekršaj za Grke. Pinheiro je odmah došao do grčke klupe i pokazao mu crveni. 32' - Omjer udaraca prema golu je 7-1 u korist Dinama, no mreže na Maksimiru još uvijek miruju. 26' - Kakva prilika za Dinamo.

[[[uživo prijenos<<<]*]] AEK Dinamo uživo gledati 08/08/2023

Grci su iskoristili tu grešku, lopta je došla do Zubera, koji vara Ristovskog i neobranjivo uz stativu pogađa za 1-1. 56' - Sidibe je preuzeo odgovornost za slobodan udarac na rubu šesnaesterca, ali ponovno je to završilo u živom zidu. 56' - Mijenjaju Grci, Elliason je napustio teren, a ušao je Amrabat. 55' - Dobili su Grci slobodan udarac na 25 metara.

((UŽIVO PRIJENOS!!!)) Dinamo AEK prijenos 15/08/2023

Gdje gledati AEK - Dinamo, prijenos uzvrata 3. pretkola LP?

>> MAXSport – najbolje od hrvatskog nogometa! Više informacija OVDJE. Tako se prva utakmica od 20:45 sati po hrvatskom vremenu igra u utorak, 8. kolovoza, na Opap Areni u Ateni (MAXSport 1), a uzvrat se igra u Zagrebu ma stadionu Maksimir 16. kolovoza (točan termin Uefa će objaviti naknadno). Dodajmo još kako će Dinamo, ako prođe AEK, u play-offu Lige prvaka imati status nositelja, a popis možete vidjeti u prilogu: Nositelji Lige prvaka AEK - Dinamo Zagreb Copenhagen - Sparta Young Boys Olympia - Galatasaray Dakle, prođe li Dinamo i zahtjevnog grčkog suparnika u play-offu će biti nositelj. To mu donosi igranje protiv nekog od nenositelja, a potencijalni suparnici su belgijski Antwerpen te pobjednici susreta Slovan Bratislava - Maccabi Haifa, Rakow - Aris Limassol ili Klaskvik - Molde.

U goste Rijeke stiže Lille koji je doživio pravi debakl u domaćem prvenstvu. Na gostovanju kod Lorienta izgubili su 4:1. Prvi je susret Lillea i Rijeke dobili su francuzi sa 2:1, a sve do 89. minute susreta Rijeka je imala pozitivan rezultat. U sudačkoj nadoknadi susreta mogli su poravnati na 2:2. Prijenos utakmice iz Rujevice pratite na MaxSport 2 u četvrtak od 20:15 sat. Derbi SuperSport HNL lige u nedjelju igraju na Opus Areni Osijek i Dinamo Zagreb, utakmicu prijenosi uživo MaxSport u 21.

Dinamo neobjašnjivo pao u drugom poluvremenu: AEK ih potpuno nadigrao i stigao do preokreta i pobjedeNogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su od grčkog AEK-a s 1-2 (1-0) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka odigranoj u utorak pred 13. 311 gledatelja na stadionu Maksimir. Dinamo je vodeći pogodak postigao u 39. minuti, a strijelac je bio Marko Bulat koji iz slobodnog udarca s oko 25 metara, kad je pogodio gornji desni kut AEK-ovih vrata. Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa No, preokret je uslijedio u drugom poluvremenu. Grčki prvak je do izjednačujućeg pogotka došao u 59. minuti, a strijelac je preciznim udarcem s 14 metara bio Švicarac Steven Zuber. Pobjedu grčkom prvaku donio je u 90.

minuti Konstantinos Galanopoulos udarcem sa sedam metara. Uzvratni dvoboj je na rasporedu u subotu, 19. kolovoza, s početkom u 20. 45 sati, na AEK Areni u Ateni. U slučaju povoljnog rezultata i plasmana u zadnje kolo kvalifikacija za Ligu prvaka, Dinamo će se za plasman u grupnu fazu elitnog europskog klupskog natjecanja boriti protiv belgijskog Antwerpa, a te su utakmice na rasporedu 22. ili 23. kolovoza te 29. i 30.

Sidibe je pucao i pogodio Ivanušeca u ruku na rubu šesnaesterca. Tako su Grci dobili još bolju prililku. Tekst se nastavlja ispod oglasa 53' - Igrači AEK-a bolje su ušli u nastavak utakmice, uglavnom se igra na polovici Dinama. 46' - Krenulo je drugih 45 minuta. Bišćan se odlučio na jednu promjenu, Špikića je zamijenio Emreli. Kraj prvog poluvremena - Iza Dinamo je sjajnih 45 minuta u kojima su imali apsolutnu dominaciju, a sve su okrunili sjajnim golom Bulata u 39. minuti. 45' +3 - Kakva prilika za 2-0. Mihajličenko je dobio loptu u šesnaestercu, poslao braniča AEK-a na pod pa pucao, ali udarac je bio slab i lagan zadatak za Stankovića. 39' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL! Dinamo vodi 1-0.