top of page

Support Group

Public·131 members

(((RELACJA NA ŻYWO===))) Kopenhaga Raków telewizja online 30.08.2023


Dawid Szwarga, trener Rakowa: - W Częstochowie jesteśmy bardzo mocną drużyną. Zrobimy wszystko, żeby się zaadaptować do grania w Sosnowcu i liczymy, że liczba kibiców zrekompensuje to, że nie gramy w Częstochowie i nie będziemy odczuwać aż takiej różnicy. Jacob Neestrup, trener Kopenhagi: - Raków to zespół o podobnej jakości, co Sparta. Stanowi bardzo dobry kolektyw, o czym świadczą wyniki w polskiej ekstraklasie. Nasz cel pozostaje niezmienny – niezależnie od tego, czy gramy z mistrzami Hiszpanii, Anglii czy Polski. Liga Mistrzów. Raków - FC Kopenhaga: kiedy i gdzie oglądać mecz? Przewidywany skład Rakowa na FC Kopenhagę: Vladan Kovacević - Bogdan Racovitan, Zoran Arsenić, Milan Rundić - Fran Tudor, Gustav Berggren, Giannis Papanikolaou, Jean Carlos Silva - Władysław Koczerhin, Marcin Cebula, Fabian Piasecki. Nie zagrają w meczu Raków Częstochowa - FC Kopenhaga:Raków: Stratos Svarnas, Ivi Lopez, Adrian Gryszkiewicz (kontuzje), Dawid Drachal, Kacper Bieszczad, Kamil Pestka, Tomasz Walczak (niezgłoszeni).


Raków Częstochowa - FC Kopenhaga gdzie oglądać


Raków Częstochowa - FC Kopenhaga na żywo w TV i online


Właśnie tam po raz pierwszy wybrzmi hymn elitarnych rozgrywek. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24. Eliminacje Ligi Mistrzów. Mecz Raków Częstochowa - FC Kopenhaga ONLINEJuż siedem lat czekamy w Polsce na Ligę Mistrzów z udziałem naszego mistrza. Ostatni raz dokonała tego Legia Warszawa. Dzisiejszy Raków nie jest od niej słabszy, ale wyzwanie wydaje się równie trudne jak wtedy, skoro Kopenhaga w ostatnich latach tylko raz nie zakwalifikowała się do elity. Raków musiał przejść wszystkie rundy, żeby znaleźć się w decydującej. Ograł kolejno Florę Tallin, Karabach Agdam i Aris Limassol. Niestety, na czwartą rundę został "eksmitowany" z Częstochowy - do Sosnowca.


Ostatnim przeciwnikiem będzie FC Kopenhaga - najlepszy z dotychczasowych rywali. W IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów czas na przeprowadzkę. Stadion Rakowa nie spełnia wymogów UEFA, dlatego mistrz Polski musiał poszukać innego obiektu, który może zgłosić od tego etapu rozgrywek. Najlepszym wyborem okazał się nowy stadion w Sosnowcu, który jest w stanie pomieścić około 11, 5 tys. ludzi. Co ciekawe, dzisiaj kibice oraz piłkarze usłyszą dzisiaj słynny hymn Ligi Mistrzów. Od IV rundy obowiązuje także branding najważniejszych piłkarskich rozgrywek w Europie. Raków Częstochowa - FC Kopenhaga ONLINE.


[[Telewizja na żywo@@]++] FCK Raków Częstochowa


Organizatorzy spodziewają się kompletu widzów. To oznacza, że na trybunach ArcelorMittal Park w Sosnowcu zasiądzie około 11 tys. kibiców. Z powodu zakazu zabraknie gości. Nigdy dotąd Raków nie grał w fazie grupowej którychkolwiek europejskich rozgrywek. Ostatnio dwa razy został wyeliminowany z czwartej rundy el. Ligi Konferencji. Teraz w przypadku niepowodzenia z Kopenhagą na pewno zagra w grupie Ligi Europy. Ale wszyscy marzą o Lidze Mistrzów... FC Kopenhaga ma za sobą dwumecz ze Spartą Praga. Pierwszy mecz zremisowała 0:0, w drugim po dogrywce było 3:3. Dopiero w karnych udało się wyeliminować Czechów - także dzięki obronie Kamila Grabary, wychowanka i kibica Ruchu Chorzów.


Tutaj po raz pierwszy w tej edycji usłyszymy hymn Ligi Mistrzów. W porównaniu do rewanżu z Arisem w składzie Rakowa nie zobaczymy Stratosa Svarnasa. To bolesna strata. Grek od roku jest kluczowym zawodnikiem w trzyosobowym bloku obronnym. Zamiast niego wystąpi jeden ze stoperów wracających do zdrowia po urazie: Milan Rundić albo Adnan Kovacević. Mecz poprowadzi sędzia Irfan Peljto (Bośnia i Hercegowina).


[Transmisja na żywo-] FCK Raków Częstochowa telewizja


Raków Częstochowa - FC Kopenhaga na żywo w TV i online. Gdzie oglądać mistrza Polski w eliminacjach LM? TRANSMISJA STREAM LIVE [22. 08. 2023]Raków Częstochowa - FC Kopenhaga na żywo i online. Dwa mecze dzielą Raków od fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czy "Medaliki" poradzą sobie z ciężkim duńskim rywalem? Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa - FC Kopenhaga na żywo w TV? Sprawdź, gdzie obejrzeć stream w internecie.


Raków Częstochowa - FC Kopenhaga transmisja i stream. Gdzie oglądać mecz eliminacji Ligi Mistrzów? Raków Częstochowa jest o dwa kroki od napisania pięknej historii. Mistrz Polski zameldował się w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W I rundzie "Medaliki" pokonały Florę Tallin. Następnie sprawiły ogromną niespodziankę i wyeliminowały Karabach Agdam. Niedawno wyższość musiał uznać Aris Limassol.


Raków Częstochowa - FC Kopenhaga ONLINE. Walka o Ligę Mistrzów w Sosnowcu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [22. 08. 2023]Mecz Raków Częstochowa - FC Kopenhaga ONLINE. Do Ligi Mistrzów zostały dwa ostatnie kroki. Tylko dwa i aż dwa, bo to mistrz Danii z reprezentantem Polski Kamilem Grabarą jest faworytem tego dwumeczu. Dziś pierwsze emocje IV rundy eliminacji wyjątkowo na stadionie w Sosnowcu.


(PIŁKA NOŻNA>>) Kopenhaga Raków telewizja online 30


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page