top of page

Support Group

Public·132 members

(uživo-) Jalžabet Moslavina uživo prijenos gledati 30/08/2023






Dugo Selo - Pitomaca TV repriza (2:2). Gdje pogledati cijelu reprizu? Dugo Selo Croatia Cup 2023/2024 Gradski stadion, Dugo Selo Final 2 Pitomaca Ažuriranja priče o podudaranju, Videozapisi o ciljevima i zbirni isječci Ut 18:17 Dugo Selo 90'+2 Tin Janusic Ut 17:36 1 51' M. Matancic Ut 17:33 48' Ivan Begović Ut 16:36 0 06' T. Barisic Sto cete pronaci na ovoj stranici? Pogledaj cijelu reprizu utakmice Dugo Selo - Pitomaca (2:2) iz Croatia Cup iz 2023. Iznenadit ćete se... Dogadaji T. Barisic 06' 1 - 0 1 - 1 48' Ivan Begović (11m) 1 - 2 51' M. Matancic Tin Janusic 90'+2 2 - 2 4 - 3 04' 05' 4-3 Podudarnost Statisticki 53% Vrijeme posjeda 47% 17 Ukupno snimaka 10 49 Opasni napadi 41 95 Ukupno napada 88 04 Kutovi 05 Hrvatska ≫ Croatia Cup Preliminarni krug Ut 18:12 Papuk Grobničan Čavle 29 87' Patrik Srzentić Ut 18:10 28 85' Filip Batarelo Ut 18:08 27 83' Dražen Pilčić Ut 18:04 26 79' Borna Kovačević Ut 18:03 25 78' Dražen Pilčić Croatia Cup - Preliminarni krug Su 19/8 2 - 3 Rudar Labin – Zagora Ut 22/8 0 - 2 Tigar Sveta Nedelja Omladinac Gornja Vrba Jucer 1 - 29 Danas 16:30 Gospić Kutjevo Vukovar Granicar Kotoriba Vardarac Karlovac 1919 Jalžabet Moslavina Bilogora 91 Ponikve Jadran Poreč Mladost Ždralovi Granicar Zupanja Croatia Zmijavci Zagorec Omladinac Staro Topolje Belišće Novi Marof Primorac Biograd Krizevci Libertas Međimurec Pretetinec Sutra Tomislav Drnje Jadran LP Mjesto odrzavanja Ime Gradski stadion Kapacitet 5000 Grad Adresa Športska 6 Povrsinski Trava Vrijeme Temperatura 21 Oblaci 0% Brzina vjetra 0 m/s Vlaznost 68% Pritisak 1002 Pogledaj cijelu reprizu utakmice Dugo Selo - Pitomaca (2:2) iz Croatia Cup iz 2023.


Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitel


Nacional -:-22:00OdgođenoCucuta - Ind. Medellin -:-22:00OdgođenoMillonarios - Petrolera -:-22:00OdgođenoSanta Fe - Pereira -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura21:00Marineros PFC - Puerto Golfito FC -:-KOSTARIKA: Copa Costa Rica04:00Liberia - Puntarenas FC -:-04:00San Carlos - AD Santos -:-23:00Guanacasteca - Grecia -:-KUVAJT: Premier League17:45Al Salmiya - Al Naser -:-20:00Al Jahra - Al Qadisiya -:-LIHTENŠTAJN: Liechtenstein Cup20:00Ruggell B - Balzers B -:-LITVA: I Lyga16:00Marijampole City - BFA Vilnius -:-17:00Transinvest - Siauliai 2 -:-MAĐARSKA: NB III - Northeast17:00Eger SE - Tiszaujvaros -:-17:30Cigand SE - Karcagi -:-17:30Debreceni EAC - Kisvarda II -:-17:30DVTK II - Hatvan -:-17:30Gyongyosi - Debrecen II -:-17:30Putnok VSE - SBTC -:-17:30Senyo Carnifex - REAC -:-17:30Tiszafuredi - Ujpest II -:-MAĐARSKA: NB III - Northwest11:00Győr II - SC Sopron -:-17:30Balatonfuredi - Csornai -:-17:30Budaorsi - VLS Veszprem -:-17:30Gyirmot II - Dorogi -:-17:30Haladas Zanati - Komaromi VSE -:-17:30III.


Keruleti TVE - Bicskei -:-17:30Puskas Academy II - Tatabanya -:-17:30Zalaegerszegi II - Kelen -:-MAĐARSKA: NB III - Southeast17:00Vasas II - Cegledi -:-17:30Bekescsaba - Kecskemeti II -:-17:30Elore - Martfui -:-17:30ESMTK Budapest - Fuzesgyarmati SK -:-17:30FC Dabas - Honved II -:-17:30Korosladany MSK - Penzugyor -:-17:30Szeged II - Monori -:-17:30Szolnoki - Hodmezovasarhely FC -:-MAĐARSKA: NB III - Southwest17:30Dunaujvaros PASE - Szekszardi -:-17:30Erdi - Dunafoldvar -:-17:30Ivancsa - Ferencvaros II -:-17:30Kaposvar - Nagykanizsa -:-17:30Mohacsi - Paks II -:-17:30MOL Fehervar II - PTE-PEAC -:-17:30MTK II - Majosi -:-17:30Szentlorinc - Gardony Varosi -:-MAĐARSKA: NB I Women11:00Ferencvaros Ž - Budaorsi Ž -:-MALDIVI: Dhivehi Premier League18:00Buru Sports - TC Sports Club -:-MAROKO: Botola Pro20:15FAR Rabat - Chabab Mohammedia -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura03:05Venados - Tapatio -:-05:05Correcaminos - Alebrijes Oaxaca -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Apertura17:00Queretaro U23 - Atlas U23 -:-17:00Tigres U23 - Santos Laguna U23 -:-NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura18:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-22:00Jalapa U20 - Masachapa U20 -:-22:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-23:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 118:00Frigg - Fana -:-NORVEŠKA: Kup - Žene18:00Stabaek Ž - Rosenborg Ž -:-18:00Vålerenga Ž - RØA Ž -:-NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest19:00Kassel - Eintracht Frankfurt II -:-19:00Koblenz - Hoffenheim II -:-19:00Walldorf - FSV Frankfurt -:-NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen18:00Hildesheim - Bersenbruck -:-NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg18:00Backnang - Grossaspach -:-18:00Essingen - Normannia Gmund -:-18:00Hollenbach - VfR Mannheim -:-18:00Oberachern - Pforzheim -:-18:15Offenburger - FC Holzhausen -:-19:00Goppinger - Bietigheim-Bissingen -:-19:00Mutschelbach - Denzlingen -:-19:00Reutlingen - Ravensburg -:-19:00Villingen - Nottingen -:-OMAN: Professional League15:45Bahla - Al-Rustaq -:-15:55Al Nasr - Al-Shabab -:-18:15Sohar - Dhofar -:-PERU: Liga 220:00Deportivo Coopsol - Comerciantes -:-22:15Juan Aurich - Los Chankas -:-POLJSKA: Ekstraklasa18:30Pogon Szczecin - Slask -:-POLJSKA: III Liga - Group IV17:00Siarka Tarnobrzeg - Sokol Sieniawa -:-POLJSKA: Central Youth League12:00Jagiellonia U19 - Gornik Z.


Dugo Selo - Pitomaca na prijenos uživo na televiziji danas


P. 2 -:-16:00River Plate 2 - Velez Sarsfield 2 -:-ARMENIJA: First League15:00Ararat-Armenia 2 - Ararat 2 -:-15:00Nikarm - Onor -:-AUSTRALIJA: NPL Tasmania12:15Riverside Olympic - Launceston -:-AUSTRALIJA: Australia Cup11:30APIA Leichhardt - Sydney FC -:-11:30Gold Coast Knights - Western United -:-11:30Mount Druitt Rangers - Heidelberg -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U2305:00Novi Zeland U23 - Fidži U23 -:-AUSTRIJA: Tirol19:30Ebbs - SK St. Johann -:-BELGIJA: National Division 120:00Antwerp B - Virton -:-20:00Dessel - Namur -:-20:00Gent B - Thes Sport -:-20:00Knokke - Cappellen -:-20:00OC Charleroi - Lokeren-Temse -:-20:00RAAL La Louviere - Leuven B -:-20:00Saint Eloois - Hoogstraten -:-20:00Tienen - Heist -:-20:00URSL Vise - Charleroi B -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF18:00Binche - Tubize -:-18:00Ganshoren - Rebecquoise -:-18:00Hamoir - Renaissance Mons -:-18:00Stockay-Warfusee - Stade Vervietois -:-20:00Acren - Warnant -:-20:00Royal Union SG 2 - Meux -:-20:00Tournai - Union Rochefortoise -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A18:30Wetteren - Zelzate -:-20:00Cercle Brugge 2 - Voorde Appelterre -:-20:00Dikkelvenne - KRC Gent -:-20:00Gullegem - Petegem -:-20:00Merelbeke - Ninove -:-20:00Olsa Brakel - Mandel United -:-20:00Oudenaarde - Oostkamp -:-20:00Torhout - KRC Harelbeke -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B18:45Boom - Bocholter -:-18:45KV Mechelen 2 - Diegem -:-20:00Belisia Bilzen - Hades -:-20:00FC Lebbeke - Londerzeel -:-20:00Hasselt - Lille -:-20:00KRC Mechelen - Overijse -:-20:00Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne -:-20:00Tongeren - K.


U19 -:-RUMUNJSKA: Kup - Kvalifikacije16:00Bihor - FC Arges -:-16:30Alexandria - Concordia -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-16:30Mioveni - Botosani -:-16:30Progresul Pecica - Viitorul Simian -:-16:30Unirea Dej - Steaua Bucuresti -:-16:30Viitorul Ianca - Tunari -:-RUSIJA: Kup - Grupna faza16:15Akhmat Grozny - Samara -:-16:15Sochi - CSKA Moskva -:-18:30Baltika - Zenit -:-18:30FK Rostov - Lok. Moskva -:-SAD: NISA00:00Flower City Union - LA Force -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Central American Cup42'Cartagines - Deportivo Universitario 1:042'Saprissa - Coban Imperial 1:004:00Independiente - FAS -:-04:00Olimpia - Xelaju -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Caribbean Cup00:06Golden Lion (Mar) - Defence Force (Tri) -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship Women U17 - Kvalifikacije00:00Portoriko U17 Ž - Honduras U17 Ž 2:121:00Bermudski Otoci U17 Ž - Kanada U17 Ž -:-22:00El Salvador U17 Ž - Trinidad i Tobago U17 Ž -:-SJEVERNA IRSKA: Premiership Women20:45Ballymena Ž - Derry City Ž -:-SJEV.


Jalžabet Dogadaji Hrvatska ≫ Croatia Cup Preliminarni krug Ut 18:17 Dugo Selo 2 Pitomaca 90'+2 Tin Janusic Ut 18:12 Papuk 1 Grobničan Čavle 29 87' Patrik Srzentić Ut 18:10 28 85' Filip Batarelo Ut 18:08 27 83' Dražen Pilčić Ut 18:04 26 79' Borna Kovačević Ut 18:03 25 78' Dražen Pilčić Croatia Cup Su 19/8 Su 19/08 Rudar Labin - Zagora 3 Najvazniji dijelovi utakmice Ut 22/8 Ut 22/08 Tigar Sveta Nedelja Omladinac Gornja Vrba 0 Jucer Ut 16:30 Danas 16:30 Gospić Kutjevo Pogledajte utakmicu Vukovar Granicar Kotoriba Vardarac Karlovac 1919 Bilogora 91 Ponikve Jadran Poreč Mladost Ždralovi Granicar Zupanja Croatia Zmijavci Zagorec Omladinac Staro Topolje Belišće Novi Marof Primorac Biograd Krizevci Libertas Međimurec Pretetinec Sutra Ce 16:30 Tomislav Drnje Jadran LP Mjesto odrzavanja Ime Sportski Centar Jalžabet Grad S nama otkrij gdje možeš gledati Jalžabet - Moslavina Croatia Cup besplatno danas.


[gledati!!] Varaždin Hajduk uživo prijenos gledati 26 kolovo


U pretkolu SuperSport Hrvatskog... 27. 06. Odluke Disciplinske komisije HNS-aDisciplinska komisija Hrvatskog nogometnog saveza danas je donijela odluke o prekršajima počinjenim na finalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, odigranom u Rijeci. HNK Hajduk je zbog toga što su... 25. 05. Leko: "Nije bilo lijepo, no ovako se pobjeđuje u finalu"Hajduk je u Rijeci obranio naslov pobjednika SuperSport Hrvatskog nogometnom kupa, svladavši Šibenik rezultatom 2:0, a susret je prokomentirao trener Ivan Leko. Povratak pobjedničkog...


NK Jalžabet vs HNŠK Moslavina Kutina rezultati uživo


L. -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP18:00Union Nove Sedlo - Trstenice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP17:00Dolany - Zabreh -:-17:30Postrelmov - Belotin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP17:30Libis - SK Chlumec -:-17:30Milin - Porici n. S. -:-17:30Mnichovohradistsky SK - SK Doksy -:-17:30Povltavska FA B - Poricany -:-17:30Pruhonice - Velim -:-17:30Tochovice - Sedlcany -:-17:30Tuchlovice - Sokolec -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP17:30Hrachovec - Hluk -:-DR KONGO: Ligue 115:00Etoile de Kivu - Renaissance -:-15:30Mazembe - Groupe Bazano -:-EKVADOR: Serie B42'America de Quito - Vargas Torres 1:023:30Manta - Macara -:-ENGLESKA: EFL Cup20:45Chelsea - Wimbledon -:-20:45Harrogate - Blackburn -:-20:45Nottingham Forest - Burnley -:-20:45Sheffield Utd - Lincoln -:-21:00Doncaster - Everton -:-ENGLESKA: Professional Development League14:00Hull U21 - Millwall U21 -:-ESTONIJA: Kup19:00Helm - Tallinna Kalev U21 -:-FARSKI OTOCI: 1.


Deild19:30Streymur 2 - HB Torshavn 2 -:-FILIPINI: Copa Paulino Alcantara11:00Stallion - Tuloy -:-FINSKA: Veikkausliiga17:00Lahti - Inter Turku -:-GRČKA: Kup16:00Alexandroupoli - Keravnos Anchelochori -:-16:00E. Piraeus - Kroussonas -:-16:00Thiseas Agria - Fikis -:-HRVATSKA: SuperSport kup16:30Belišće - Novi Marof -:-16:30Bilogora - Ponikve -:-16:30Gospić - Kutjevo -:-16:30Graničar Županja - Croatia Zmijavci -:-16:30Jadran Poreč - Mladost Ždralovi -:-16:30Jalžabet - Moslavina -:-16:30Libertas - Međimurec -:-16:30Primorac Biograd - Radnik Križevci -:-16:30Vardarac - Karlovac -:-16:30Vukovar 1991 - Graničar Kotoriba -:-16:30Zagorec Krapina - Omladinac Staro Topolje -:-INDIJA: Calcutta Premier Division11:30Southern Samity - Patha Chakra -:-IRAN: Persian Gulf Pro League18:00Zob Ahan - Havadar SC -:-18:30Aluminium Arak - Shams Azar Qazvin -:-20:00Foolad - Persepolis -:-ISLAND: Besta deild karla19:30Hafnarfjordur - Akureyri -:-ITALIJA: Serie B20:30Bari - Cittadella -:-20:30Catanzaro - Spezia -:-20:30Sampdoria - Venezia -:-20:30Ternana - Cremonese -:-JAPAN: Emperors Cup12:00Albirex Niigata - Kawasaki -:-12:00Avispa Fukuoka - Shonan -:-12:00Kashiwa - Nagoya -:-12:00Kumamoto - Kobe -:-JORDAN: Jordan Cup18:00Ittihad Jerash - Saham -:-JUŽNA AFRIKA: Premier League17:00Polokwane - Mamelodi -:-19:30AmaZulu - TS Galaxy -:-19:30Chippa United - Royal AM -:-19:30Richards Bay - Sekhukhune -:-19:30Stellenbosch - Kaizer Chiefs -:-19:30Swallows - Cape Town Spurs -:-JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff00:00Internacional (Bra) - Bolivar (Bol) 2:0JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Playoff12'Estudiantes (Arg) - Corinthians (Bra) 1:000:00Defensa y Justicia (Arg) - Botafogo RJ (Bra) -:-JUŽNA KOREJA: K League 212:00Seoul E-Land - Jeonnam -:-12:30Cheongju Jikji - Anyang -:-12:30Seongnam - Gimpo FC -:-KAMBODŽA: CPL13:00Phnom Penh Crown - Tiffy Army -:-KANADA: U Sports00:15UQAM - Laval -:-22:15Concordia - Montreal -:-KINA: FA Cup12:30Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-13:35Chongqing Tonglianglong - Shanghai Shenhua -:-KOLUMBIJA: Primera A - Clausura03:10Pasto - Once Caldas -:-KOLUMBIJA: Primera B - Clausura74'Patriotas - Quindio 1:222:00Fortaleza - Leones -:-KOLUMBIJA: Copa Colombia22:00OdgođenoAguilas - Atl.


Gallen II -:-19:30Cham - Kriens -:-19:30Delemont - Bulle -:-20:00Etoile-Carouge - Bavois -:-ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 120:00Terre Sainte - Meyrin -:-ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 220:15Black Stars - Courtetelle -:-TUNIS: Ligue Professionnelle 117:30Stade Tunisien - Olympique Beja -:-UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: League Cup16:00Al Bataeh - Al-Ain -:-16:00Al-Wahda - Emirates Club -:-18:30Ajman - Al Nasr -:-UZBEKISTAN: Super League15:45Metallurg Bekabad - Sogdiana -:-15:45Navbahor Namangan - OKMK -:-ZAMBIJA: Super League15:00MUZA - Zanaco -:-15:00Prison Leopards - Power Dynamos -:-Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.


SuperSport Hrvatski kup - Hrvatski nogometni savez29. 08. 2023. Rekord Grobničana i Dražena PilčićaNevjerojatan rezultat dogodio se u utakmici pretkola Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj je momčad Grobničana u gostima svladala Papuk Orahovicu 29:1 i tako izborila šesnaestinu finala. To je ujedno i... 19. 07. Izvučeni parovi pretkola SuperSport Hrvatskog nogometnog kupaU prostorijama Nogometne akademije Hrvatskog nogometnog saveza u Sesvetama održan je ždrijeb pretkola završnog dijela natjecanja SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.


(STREAMING@) Dugo Selo Pitomača gledati prijenos 29


Jalžabet - Moslavina Hesgoal TV prijenos uživo


(SPORT TV) LOSC Rijeka uživo prijenos gledati 24


Milan – Dinamo prijenos uživo, gdje gledati live stream


SuperSport Hrvatski kup


Berchem Sport -:-20:00Wezel Sport - City Pirates -:-BJELORUSIJA: Pershaya Liga16:00Orsha - Lida -:-BRAZIL: Serie B00:00Novorizontino - Ituano -:-BRAZIL: Copa do Brasil U2000:00Santos U20 - Corinthians U20 0:212'Vasco U20 - Fluminense U20 1:120:00Gremio U20 - Athletico-PR U20 -:-20:00Pague Menos U20 - Bahia U20 -:-20:00Sampaio Correa U20 - Porto Velho U20 -:-20:00Sport Recife U20 - CSA U20 -:-BRAZIL: Copa Rio19:45Americano - Nova Iguacu -:-19:45America RJ - Resende -:-19:45Duque De Caxias - Bangu -:-19:45Friburguense - Madureira -:-19:45Goncalense - Volta Redonda -:-19:45Olaria - Audax RJ -:-19:45Sampaio Correa FE - Portuguesa RJ -:-BUTAN: Premier League11:00RTC - Ugyen Academy -:-CRNA GORA: Kup19:00Jedinstvo - Mornar -:-19:00Jezero - Arsenal Tivat -:-20:00Budućnost - FK Podgorica -:-20:00Dečić - Sutjeska -:-20:00Iskra - Rudar -:-20:00Kom Podgorica - Berane -:-20:00Mladost DG - Bokelj -:-20:00Petrovac - Grbalj -:-ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup16:30Trinec - Sigma Olomouc -:-17:00Domazlice - Pribram -:-17:00Hlubina - Slovacko -:-17:00Kolin - Chlumec nad Cidlinou -:-17:00Lanzhot - Zlin -:-17:00OdgođenoPovltavska FA - Zizkov -:-17:00Strani - Kromeriz -:-17:00Velvary - Vlasim -:-17:00Vsetin - Brno -:-17:30Banik Most-Sous - Pardubice -:-17:30Brozany - Teplice -:-18:00Mlada Boleslav - Usti n.


MAKEDONIJA: 2. MFL16:00Ohrid - Karaorman -:-SLOVAČKA: 3. Liga - West16:30Belusa - Raca -:-SLOVAČKA: 4. liga - East16:00Medzev - Poprad -:-17:00Kechnec - Rudnany -:-SLOVAČKA: Kup17:00Besenova - Lubovna -:-SLOVENIJA: 2. SNL17:00Fužinar - Grosuplje -:-17:00Ilirija - Rudar -:-17:00Triglav - Dravinja -:-18:00ND Gorica - Bilje -:-SLOVENIJA: 3. SNL - East17:15Videm - Korotan -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske17:30Bahrein - Radnički Beograd -:-SVIJET: Klupske Prijateljske19:30Varea (Esp) - Huarte (Esp) -:-20:00Galapagar (Esp) - Las Rozas (Esp) -:-SVIJET: Klupske prijateljske - žene04:00Club America Ž (Mex) - Barcelona Ž (Esp) -:-04:00Tigres Ž (Mex) - Real Madrid Ž (Esp) -:-14:00Montpellier Ž (Fra) - St Etienne Ž (Fra) -:-17:30Dijon Ž (Fra) - Metz Ž (Fra) -:-19:00Madrid C. Ž (Esp) - Eibar Ž (Esp) -:-19:00St. Pauli Ž (Ger) - Werder Bremen Ž (Ger) -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland19:30Hittarp - Varbergs GIF -:-ŠVICARSKA: Promotion League18:00Lugano II - Rapperswil -:-19:30Bruhl SG - St.


Croatia Cup Hesgoal besplatni prijenos. Gdje pronaći sve


(STREAMING===) Papuk Orahovica Grobničan uživo


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Kai Amald
    Kai Amald
  • galaxy138 slotonline
    galaxy138 slotonline
  • elvis abon
    elvis abon
  • Putrsa Chola
    Putrsa Chola
bottom of page