top of page

Support Group

Public·131 members

[[ŽIVÝ PŘENOS TV@@@]] AEK Antverpy koukněte se 30 srpna 2023


Po kombinaci u vápna si na příhru naběhl Vincent Janssen a střelou po zemi překonal Athanasiadise. AEK se samozřejmě snažilo také skórovat, velmi aktivní byl hlavně García, ten ale musel pro zranění střídat a od té doby už gólman Butez nemusel čelit přímé střele. Hodně mu také pomáhala obrana a v součtu toho všeho se nakonec odešlo do šaten za stavu 1:0. 45+2 První poločas skončil. 45 Jenže se pískalo i na opačné straně, při naskočení si na centr fauloval Domagoj Vida. Roh sice aténským nevyšel, nicméně po osobním souboji u pomezní čáry se pískal faul a AEK bude kopat přímák. 44 Teď si domácí koledovali. Po akci pravou stranou a příhře po zemi prošel míč k Pinedovi, ale jeho střelu z dobré pozice srazil Vermeeren na rohový kop! 43 Středem se dostával k pokutovému území domácí Ondrejka, jenže vystřelit nedokázal a nevyšla mu ani snaha o příhru na pravé křídlo.


[[SPORTOVNÍ TV<<<]] Kiel Slovácko koukněte se 12.07.2023 ((ž


[[živý přenos=]] Čukarički Sparta Přímý přenos 11 července 2


[[živý sport!!!]] Čukarički Sparta Přímý přenos 11/07/2023 A


86 Z levé strany centroval Amrabat, zatočil to ale přesně do Butezových rukavic. 85 V pokutovém území upadl Mantalos, ale bylo to čisté, přes míč. 84 Obrana AEK teď zaváhala a nechala volný míč, ke kterému se sprintem dostal Coulibaly. Athanasiadis ale vyběhl včas a zmenšil střelecký úhel, čímž šanci Antverp zhatil.


ONLINE: Antverpy - AEK Atény - Futbal - Športweb


Reportáž ze zápasu AC Milán - Bayern Mnichov: statistiky, reportáž


83 Útočný faul na domácího Vinese, Mantalos se už tak ke střele napřahoval zbytečně. 82 Pro tuto chvíli je po tlaku, míč je u Buteze a ten teď s rozehrou pospíchat nebude. 81 Další nápor Atén, i tohle domácí odvrátili. 80 Hraje se teď převážně na branku domácího celku, jenže řeckému klubu schází myšlenka a také klid u vápna. 78 Roh hostů, Moukoudiho hlavička pak letěla velký kus vedle branky. Mantalos vyslal technickou střelu z levé strany, mířil na zadní tyč, kde zasáhl pohotový Butez! 77 Velká malá domů od Vidy na Athanasiadise, ten okamžitě rozehrál a založil útok AEK. 76 Další Jønssonova střela, jenže musel zpracovávat nadvakrát a to už obraně Antverp stačilo k tomu, aby se zformovala a i tohle srazila. 75 Levou stranou unikal domácí Muja, střela mu ale nevyšla dle představ a sotva se došourala k brankáři AEK.


41 Další akce Antverp byla vedena dlouhým nákopem, šlo to ale do těsného ofsajdu. 40 Hra se nám přesunula na opačnou stranu, po zpětné Janssenově přihrávce přišla rána zpoza vápna, tu svou hlavou srazil obětavý Moukoudi. 38 Centr dolétl v hranici pokutového území, v chumlu pak zakročila obrana Atén. 37 Přímý volný kop pro domácí celek, Antverpy budou moci centrovat po Vidově faulu. 36 ze hřiště odchází Levi García, přichází Ezequiel Ponce. 34 García pomalým krokem odchází mimo hrací plochu, kde bude pokračovat jeho ošetřování.


Zda bude moci pokračovat, ještě není jisté. 33 Jsou tu možné problémy pro hostující tým, neboť na hrací ploše sedí García a potřebuje ošetření. 32 Další roh pro hosty, centr propadl k Vidovi, ale opět to byl dobrý zákrok Alderweirelda, který vše ukončil odkopem. 29 I po rohu to chvíli vypadalo na nějaký ten závar, ale vše skončilo odpískaným proviněním hostujícího Zubera, byť to byl právě on, kdo schytal úder rukou do obličeje. 28 Za obranu si už nabíhal aktivní García, na poslední chvíli mu ale střelu zablokoval Alderweireld. Je z toho pouze roh pro AEK.


48 Pěkná narážečka hostů, která skončila na levé straně u Hajisafiho. Jeho prudkou střelu ale Butez zvládl vytěsnit! 46 ze hřiště odchází Damian Szymański, přichází Jens Jønsson. Druhý poločas začne přibližně ve 22:04. Je za námi první půle, která měla velmi aktivní úvod a po několika náznacích šancí přišla v 16. minutě vedoucí branka Antverp.


Antverpy - výsledky, program zápasů, AEK - Antverpy live | Fotbal, BelgieNápověda: Jste na stránce Antverpy - výsledky v sekci Fotbal/Belgie. Livesport nabízí pro tým Antverpy livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, žluté a červené karty, srovnání kurzů …). Kromě výsledků týmu Antverpy můžete na Livesportu sledovat více než 1000 fotbalových soutěží z více než 90 zemí na celém světě.


53 Karta i na opačné straně, ale jen žlutá. Za faul byl potrestán Orbelín Pineda. 52 Už zase hrajeme, Gaćinovićovo ošetřování je u konce. 50 A pozor, velké problémy pro Antverpy. Keita chybně rozehrával, Jelle Bataille ostrým skluzem trefil Gaćinoviće na kotník a od rozhodčího dostal rovnou červenou kartu! 49 Na opačné straně zasahoval Vida, jenže jeho odkop nadělal jeho brankáři trochu problémy. AEK e už ale vykombinovalo směrem k půlce.


73 Krátký tlak AEK v pokutovém území, zakončoval Jønsson, ovšem jen do stínícího protivníka. 72 Po zákroku na Muju tu byl přímý kop pro domácí, ale vše skončilo jen přetaženým centrem. 70 Střídání v týmu Royal Antverpy: ze hřiště odchází Vincent Janssen, přichází Arbnor Muja. V pádu vystřelil čerstvý Araújo, míč se mu ale stočil od branky. 67 Střídání v týmu AEK Atény: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Niclas Eliasson.


Royal Antverpy - AEK Atény (Liga mistrů (předkola)) 1:0 | Onlajny. comBranky: 16. Janssen (Vermeeren) Karty: 67. De Laet (ANY), 90+2. Butez (ANY) – 25. Szymański (AEK), 53. Pineda (AEK), 90. Kone - člen realizačního týmu (AEK) 50. Bataille (ANY) Neproměněná penalta: Držení míče: 42%: 58%. Střely na branku: 4:4.


[[DNES<<<]] Kodaň Sparta živě 08/08/2023 - Studio N Beauty


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page