top of page

Support Group

Public·77 members

((živá tv>>)) Třinec Olomouc koukněte se 30 srpna 2023

40:00' Druhá třetina skončila. 39:38' Káňa se i se štěstím protlačil přes dva protihráče před brankáře Mazance, po dobrém bloku ale nedokázal dostat hokejku na led a zakončit. 38:47' Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec: Jakub Jeřábek – 2 min., držení hole. 38:09' Mareš klouzal za vyhozeným kotoučem dle názoru sudích příliš pomalu, zakázané uvolnění se nepíská. Mora ale velmi rychle získává útočné pásmo. 37:20' Lukáš kryje dělovou ránu od modré čáry a přerušuje hru. 36:46' Olomoucký útok zastavuje velmi těsné ofsajdové postavení.

27:16' Zmatky v obraně Třince mohl využít dnes velmi aktivní Kucsera, před brankou ale nedokázal najít prostor pro zakončení. Mora nicméně zůstává na puku v útočném pásmu. 26:35' Jeřábkova pobídka na Hrňu končí až na zakázaném uvolnění. Hra se přesunuje před Mazance. 25:34' Na druhé straně se do rychlého přečíslení řítil Pláškem, kličkou do středu kluziště ale neoklamal obránce a puk přišel. 25:08' Hudáček nádhernou přihrávkou přes útočné pásmo našel z druhé vlny dojíždějícího Bučka, proti němu na poslední chvíli stačil vystoupit Lukáš a zneškodnit jeho pokus! 24:43' Útok Třince zastavuje čárový sudí, jehož pozorné oko spatřilo ofsajdové postavení. 23:49' Hrňa se dostal k odraženému puku od mantinelu po střele od modré a málem jej zasunul na bližší tyčce za záda Lukáše, nepodařilo se mu jej ale nasměrovat do prostoru, kde by to znamenalo druhý gól Ocelářů. 23:05' Adámek vybídl z obranného pásma do rychlé akce Svačinu, ten si ale nezvládl převzít přes obránce soupeře kotouč ve středním pásmu.

Asistence: Jan Káňa a Jan Knotek. 57:35' Třinec právě vstřelil branku! Tohle ale Oceláři sehráli skvěle! Útok Třince naprosto rozebral obranu Olomouce a DANIEL KUROVSKÝ byl na konci akce na jeden dotek, kde mu už pouze stačilo zasunout v předbrankovém prostoru kotouč do odkryté klece. Asistence: Martin Růžička a Kārlis Čukste. 56' První gól Pláška po návratu! Jeho ránu si nešťastně srazil za záda Mazanec 56:27' Třinci se nyní nedaří najít recept na přechod útočné modré čáry.

59:22' Hrňa měl na hokejce další vyrovnání! jeho ránu z mezikruží do teploměru po krásné přihrávce Růžičky ale Lukáš skvělým zákrokem zpacifikoval. 59:00' A Třinec to po jeho konci zkusí bez brankáře s šestí hráči v poli! Domácí tým si v ten samý čas vybírá oddechový čas. Třinec už vrhá všechny síly do útoku, Lukáš ale i ve vzduchu schoval puk do lapačky a přerušuje hru. 58' Čukste předložil Kurovskému vyrovnání na zlatém podnose 58:25' Na olomouckém zimním stadionu se ale dějí věci! Mora si ani ne za minutu po naprosto světové práci Káni bere vedení zpět. JAKUB NAVRÁTIL stál v naprosto ideálním střeleckém prostoru před brankou a po krásném pasu nejproduktivnějšího útočníka Mory z první propálil brankáře Mazance.

48:19' Hrňa dlouho kombinoval s Jeřábkem, poslední přihrávka na Růžičku se ale Ocelářům stala osudnou, byla zachycena obranou Mory a vyhozena do pásma Třince. 47:26' Hanáci vyhazují přes všechny čáry, Třinec musí začínat z vlastního pásma. 46:51' Vyloučení v týmu HC Olomouc: David Škůrek – 2 min., nedovolené bránění. 45:33' Růžičkovi se rýsovala v přečíslení dva na jednoho skvělá příležitost vrátit svému týmu vedení, v poslední chvíli mu ale zvedl hokejku jeden z obránců, a znemožnil mu tak zakončení. 44' Škůrkovu dělovku tečoval do sítě Kusko 44:59' V útočném pásmu Mory u modré čáry zůstal na ledě ležet Roman, který i s krvavým zraněním odjíždí rovnou do kabiny. Přejme útočníkovi Ocelářů, ať je co nejdříve v pořádku. 44:44' Olomouci narostla po vstřelené brance křídla a zasypává Mazance střeleckými pokusy.

Oficiální plánované výluky televizních a rozhlasových vysílačů

16:52' Lukáš Anděl – 2 min., sekání. 16:21' Roman se vymotal s pukem zpoza brány a zkusil své štěstí střelou mezi betony Lukáše i ve stínu obránců, gólem jeho pokus nekončí. 15:20' Hrňa dostal skvělý průnikový pas do ideálního prostoru před Lukášem, byl od puku ale skvěle odstaven Pláškem. Oceláři nicméně zůstávají v útočné třetině.

Extraliga živě dnes: Třinec - Olomouc livestream - BetArena.cz

14:32' Kucsera se po přihrávce Kuska v prostoru pro vhazování otočil a ihned vypálil, jeho rána na bližší horní růžek ale v síti nekončí. 13:46' Olomouc se nedokázal vymanit z tlaku Třince a posílá puk pouze na hokejky obránců soupeře. Oceláři ale následně vyhazují jen na zakázané uvolnění. 13:09' 12:25' Hanáci nadále drží Oceláře pod tlakem a zasypávají Mazance střelami, obrana hostí ale i v oslabení odolává. 11:36' Káňa v přesilovkovém vzorci vybídl ke skórování před brankou stojícího Kucseru, ten se ale ke kotouči nedostal. 11:09' Daniel Kurovský – 2 min., krosček. 10:38' Bambula poslal při kombinaci ve středním pásmu puk pouze na střídačku Třince, puk bude znovu vhozen do hry ve stejném místě ledové plochy. 10:22' Třinec se pokusil o rychlý přechod do útoku, ten ale končí pouze na zakázaném uvolnění.

Nyní to ale vypadá, že by druhá třetina mohla konečně odstartovat. Kolem inkriminovaného místa se sjel i hlouček hráčů z obou týmů, vypadá to, že se hráči s rozhodčími snaží dané místo opravit společným koukáním do díry v ledu. Situace se stále i po úpravách nezlepšuje, mezi rozhodčími probíhá diskuze, co s utkáním dále. Start druhé periody se nejspíše o něco opozdí, kapitánovi Ocelářů se nelíbí pravděpodobně nějaká rýha v ledu ve střední třetině. Druhá třetina začne přibližně v 18:52. V první periodě viděla olomoucká plecharéna jediný gól, o který se po skvělé přihrávce Voženílka postaral Samuel Buček. Třinečtí hrají velmi trpělivý hokej, na který se Hanákům prozatím nedaří najít recept, ač si své šance v první části hry také vypracovali.

HC Oceláři Třinec - HC Olomouc - Buly hokej živě

jawa 250/353 kyvačka - Třinec, Frýdek-Místek - Sbazar.cz

42:14' Protečovaný puk do útočného pásma sbírá za vlastní bránou Lukáš. 41:25' Musil vybídl Káňu k rychlému útoku pěknou žabičkou přes střední pásmo, Káňovu střelu následně vyrazil Mazanec do rohu kluziště. 40:47' Třinec hraje v plném počtu. 40:31' Ze zbývajícího času přesilové hry zdá se Olomouc moc nevytěží, Třinec drží puk na svých holích. 40:01' Začala třetí třetina. Třetí třetina začne přibližně v 19:55, pokud se opět neobjeví nějaká díra v ledě. Prostřední perioda na olomouckém zimním stadionu gólovou radost ani na jedné straně nenabídla. I přes dobré šance zejména Olomouce ale žádná z akcí ani vyloženě nevybízela k navýšení gólového manka dnešního zápasu zejména díky famózní práci obou brankářů.