top of page

Support Group

Public·138 members

(dnes@) Srbsko Česko přenos živý 30/08/2023


Více informací k reprezentačním rekordům ZDE! Rozhodčí: Vnuk – Weiss, Vorel. Srbsko: Stojkovič – Tomovič, Ivanovič, Tošič, Kolarov Milivojevič, Matič – Ljajič, Tošič, Tadič – Mitrovič. Náhradníci: Kahriman, Dmitrovič – Petkovič, Mitrovič, Spajič, Mladenovič, Petrovič, Gudelj, Kostič, Katai, Škutelič Česko: Vaclík – Kadeřábek, Sivok, Kadlec, Pudil – Pavelka, Darida – Skalák, Dočkal, Šural – Necid. Náhradníci: Čech, Koubek – Kalas, Suchý, Procházka, Bartošák, Zahustel, Plašil, Vacek, Pospíšil, Krejčí, Škoda.


(((ŽIVÝ PŘENOS!))) Česko Belgie přenos živě 6 srpna 2023


Na zrekonstruovaném stadionu ve Vítkovicích se dle bookmakerů dá očekávat vyrovnaný duel. Kurz na domácí je kolem 2, 7 ku 1, na hosty pak 2, 8 ku 1. 20:26 Oba týmy i sudí jsou už na trávníku, čekají nás hymny. Výkop Výkop mají hosté, slovenský sudí Vnuk poprvé foukl do píšťalky. 2. Srbové zatím drží míč, oboustranně je to hodně opatrné.


[[[sledujte online!!!]<<]] Slovácko Brno Přímý přenos 30 dubna 2023


Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a


Srbové vystihli chybnou rozehrávku Pavelky, opět to ale ve vápně překombinovali! 51. Necid se dostal k hlavičce na malém vápně, trefil ale jen beka před sebou. 54. Češi opětovně chybovali v obraně, soupeř toho ale nedokázal využít, hosté se navíc dopustili útočného faulu. Bořka Dočkala nahrazuje Jaroslav Plašil, pro kterého je to 96. reprezentační start.


Raków Częstochowa zápas naživo 30 augus | Game night


(SPORT-) Ázerbájdžán Česko přenos živý 18 srpna 2023


Ten tak doma neudrží nulu, stejně tak se této pocty nedočká poprvé v přátelském duelu ani kouč Vrba. 82. GÓÓÓL!!! Češi opět vedou o dva góly! Hosté chybovali při malé domů, k míči se prodral Krejčí a ten přes dvoje "jesle" propasíroval míč do branky. V srbském dresu přišli na hřiště Petrovič a Petkovič. 84. A právě Škoda sboural Stojkoviče v brance Srbska, ten měl plné ruce práce, aby ještě předtím zkrotil vysoký míč. 85.


Další roh českého týmu... 26. Opět krásně kopnuté, tentokrát od Dočkala, jeho míč na přední tyči prodlužoval Kadeřábek, na zadní se další český fotbalista už ke gólové hlavičce nedostal. 30. Rohový kop Srbům vůbec nevyšel. Stejně jako Čechům rychlý kontr, přestože byl Skalák faulovaný Ivanovičem. 32. Další rychlá akce Srbů, jeden z českých hráčů ve skluzu hrál míč na zemi rukou, slovenský sudí penaltu nepískal. 36. Dočkal neměl odvahu jít sám do vápna, akci tak zazdil. Stejně jako následně nebyl přesný centr Skaláka do ohně. 38.


První poločas je minulostí, ten druhý začne zhruba ve 21:33 hodin. Přestávka První poločas přátelského duelu ve Vítkovicích příliš napětí nepřinesl, Češi se většinou bránili nájezdům Srbů, kteří ale "umírali na krásu". Za to je v 17. minutě potrestal s velkým přispěním špatně vyběhnutého Stojkoviče kapitán Sivok. 46. Druhý poločas začal, ani jeden tým neudělal změnu v sestavě. 48.


Sledovali jsme ŽIVĚ: Česko - Srbsko 4:1, domácí trestali chyby soupeře | Aktuálně. cz4:1 17. Sivok, 63. Necid, 82. Krejčí, 90. +3. Zahustel 78. Škuletič Dobrý den, vítejte u online přenosu z přátelského utkání mezi fotbalovými reprezentacemi Česka a Srbska. Duel začne v Ostravě v pátek 13. listopadu ve 20:30. Preview na dnešní přípravný duel se Srbskem si můžete přečíst ZDE! Jisté už je, že si Petr Čech bude muset ještě na svůj rekordní zápis do českých reprezentačních tabulek počkat minimálně do úterý počkat. Ve Vítkovicích se do branky postaví místní odchovanec Tomáš Vaclík.


A Krejčí se uvedl zajímavou přihrávkou na Necida, o kousek blíže k ní měl Stojkovič. 74. 14 975 diváků, taková je dnes návštěva ve Vítkovicích. 75. Pavelka fauloval Škuletiče zhruba 20 metrů před brankou na ose hřiště. Že by založeno na drama? 77. Kolarov se standardkou nenaložil ideálně. 78. GÓÓÓL!!! Srbsko snižuje! Tentokrát si Kolarov poradil se standardní situací lépe, našel hlavu Škuletiče a ten propálil Vaclíka.


GÓÓÓL!!! Češi vedou! Pudil parádně nacentroval na hlavu kapitána Sivoka, Stojkovič míč minul, a domácí tak zničehonic vedou. 18. Okamžiká srbská odpověď nakonec českou obranu nevystrašila. 20. Mitrovič sebral český odkop, plácl s sebou ve vápně a sudí Vnuk mu uděluje žlutou kartu za simulování. Opakované záběry ukazují, že naprosto správně. 22. Centr do vápna musela hostující obrana krotit nadvakrát, opět trochu problémy ve vzduchu pro hosty. 25.


(ŽIVÝ SPORT>) Kolín Převýšov přenos živý 30 srpna 2023


56. Srbský brankář Stojkovič dostal za protesty žlutou kartu. 57. Pavelka krásně pálil zpoza vápna levačkou, Stojkovič se musel po jeho ráně pořádně natáhnout. Tošiče nahrazuje Kostič. Tadiče pak Katai. 61. Šural krásně našel ve vápně Pudila, který byl faulován Tomovičem a Češi mají k dobru penaltu... 63.


Živý přenos Polsko Ž - Srbsko Ž je online ▶


V Srbsku začíná ME jednotlivců « Šachový svaz České republikyVe dnech 2. -14. 3. 2023 se v srbském městě Vrnjacka Banja uskuteční ME jednotlivců v klasickém šachu. Turnaj, těšící se rekordní účasti cca 500 šachistů ze 40 šach. federací, bude hrán na 11 kol. Každý z hráčů má k dispozici 90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce partie včetně přídavku 30 sekund od 1. tahu. Hrací kola vždy započnou v 15:00.


[[[SLEDOVAT ŽIVĚ]>>>]] San Marino Kazachstán přenos


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page