top of page

Support Group

Public·131 members

[[[ŽIVÁ TELEVÍZIA]!!!!!]] Eindhoven : Rangers FC sledovať zápas 30/08/2023


Európska liga ▷ program, výsledky a informácie!


Program


Zdolať klub na úrovni Celticu 5:0, to sa nestáva každý deň. Ale myslím, že sa to dá porovnať s víťazstvom v Porte. Myslíte, že Rangers bude pod tlakom, aby nedopadol ako Celtic? - Určite budeme v jednoduchšej situácii, pretože pre nás je každý bod v Lige majstrov víťazstvom. Ale futbalisti Rangers sú zvyknutí hrať takéto zápasy. Kto je podľa vás lepší - Celtic alebo Rangers? - Myslím, že štýly oboch tímov sú veľmi podobné - založené na tvrdej, agresívnej a priamočiarej hre, plnej osobných súbojov.


ťo čakáte od vzájomného duelu? - Bude to ťažké, ukázali, čo vedia už proti Celticu i proti Portu. ťo hovoríte na senzačné víťazstvo Artmedie v Portugalsku? - Vyhrať nad Portom na jeho pôde je skvelý výsledok, ktorý im určite zdvihne sebavedomie a pre nás to bude o to ťažší zápas. S akou taktikou vybehnete v stredu na slovenský tím? - Teraz o tom ťažko hovoriť, ale po spomínanom výsledku z Portugalska si Slováci budú veriť, takže my sa potrebujeme sústrediť na seba a na zisk troch bodov. Atmosféra v hľadisku býva v Škótsku skvelá...


Fotbal, Nizozemsko: PSV livescore, výsledky, program


Futbal, Holandsko: PSV livescore, výsledky, plán zápasov


Šport v TV naživo - Aktuálny program na dnes a zajtra I


Rangers skóre, rozpis zápasov, poradie a štatistiky hráčov


[[[ŽIVÁ TELEVÍZIA@@@]!!]] Panathinaikos : Braga sledovať


Najznámejším menom v našich končinách je útočník Dado Pršo (na fotomontáži vpravo). Artmedia má však tiež kanoniera Juraja Halenára, ktorý strelil slávnemu Celticu v predkole hetrik. Petržalčania vtedy Glasgow i keď nepriamo dobyli, podarí sa im to opäť? (lup. Glasgow) Strana 20 Rozhovor s futbalistom Artmedie Jánom Kozákom Aké má Artmedia šance na víťazstvo v Ibrox parku? - Sme nováčik, ale sebavedomie nám po víťazstve v Porte stúplo. Favoritom je Rangers, my urobíme všetko pre to, aby sme získali aspoň bod.


Dnes na futbalis-tov nášho majstra čakajú v súboji Ligy majstrov domáci Rangers. To, že sa zverenci Vladimíra Weissa vo futbalovej Európe udomácňujú nepotvrdzujú iba výkonmi. Celé mužstvo prišlo na letisko nahodené v oblekoch a tie im svedčali rovnako ako futbalové dresy. V Škótsku privítalo slovenskú výpravu typické ostrovné počasie. Zamra-čené a dážď visel vo vzduchu. Okrem toho zaujal nápis v letiskovej hale: „Vitajte v najlepšej (malej) krajine na svete. “Tréner Weiss však mal iné starosti. Hneď po prílete bol na roztrhanie. ťakalo naňho asi 20 škótskych novinárov a množstvo kamier. Všetkých zaujímalo, či chce jeho tím pokoriť aj druhé mužstvo Glasgowa. Artmediu čakal včera večerný tréning, a potom sa už iba dobre vyspať.


Naopak bola to najkrajšia atmosféra, akú sme zažili. Tak to má byť. My žiaľ nemáme takých fanúšikov, a to môžeme Škótom len ticho závidieť. Rozhovor s útočníkom Rangers Petrom Lovenkrandsom Videli ste už Artmediu v akcii? - Videl som oba zápasy proti Celticu a zdá sa, že Artmedia je solídny tím s dobrými individualitami.


FC Eindhoven Naživo Skóre, 2023 Rozvrh, Výsledok


PSV Eindhoven Naživo Skóre, 2023 Rozvrh, Výsledok


Favoritom je Rangers, ale Artmedia má rešpekt - 24hod. sk19. októbra 2005Dobyť Glasgow ešte raz Po necelých dvoch mesiacoch si to futbalisti Artmedie Bratislava namierili opäť do Glasgowa. Tentoraz ich nečaká súper zo Celtic Parku, ale zo susedného Ibrox Parku. Dnes o 20. 45 h nastúpia v zápase H skupiny Ligy majstrov proti domácemu klubu Glasgow Rangers. Nebude sa síce hrať priamo o postup, ale o dôležité body. Rangers nepatrí medzi kluby s veľkými hviezdami, ale v Európe má cveng.


Kapitán Balázs Borbély totiž tesne pred odletom povedal: „Nechceme prehrať, chceme aspoň bod. Veríme, že teraz nám budú drukovať priaznivci Celticu. “ Večer sa o tom hráči presvedčia v Ibrox Parku, stretnutie povedie španielsky rozhodca Artur Ibanéz. (lup, Glasgow) Ustrážiť Fergusona a Prša Úloha vyslaného špióna, ktorý mal sledovať hru Rangers pripadla asistentovi trénera Weissa Michalovi Hippovi. Ten prišiel zo Škótska s množstvom poznámok, ktoré majú hlavnému koučovi pomôcť vymyslieť správnu taktiku. Petržalčania odohrali dva zápasy v hlavnej fáze s technickými mužstvami (Inter Miláno a Porto).


Nebudete teda popierať, že ste jasnými favoritmi? - V Lige majstrov sa môže stať čokoľvek, potvrdilo sa to už neraz. Musíme zostať nohami na zemi, pretože ťažké zápasy sú ešte pred nami. Máme solídne šance na postup do ďalšj fázy, ale musíme teraz doma vyhrať. To je v Lige maj strov základ - doma naplno bodovať a ísť od zápasu k zápasu. Vitajte v najlepšej krajine Výprava bratislavskej Artmedie nabrala smer Glasgow včera hodinku predpoludním.


Na čom by ste mohli postaviť úspech? - Musíme hrať pozorne v obrane a chodiť do brejkov. A treba sa pripraviť na množstvo osobných súbojov, pretože očakávame tvrdú a agresívnu hru. Dá sa povedať, že v prípade víťazstva je Artmedia favoritom na postup zo skupiny? - (Smiech) Samozrejme... Ale vážne, šance budú určite vyššie, pretože získať šesť bodov v dvoch zápasoch vonku, to už znie zaujímavo... No nerozmýšľame takýmto spôsobom, ideme od zápasu k zápasu. Ako si spomínate na zápas s Celticom? Boli to zatiaľ najhviezdnejšie chvíle Artmedie? - Ten domáci zápas určite.


Európska liga UEFA 2023/2024 - Futbal


FC Eindhoven | Futbal | Novinky a štatistiky - Šport.sk - Aktuality.sk


Glasgow Rangers vs PSV Eindhoven Živé vysielanie a H2H


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page