top of page

Support Group

Public·131 members

[[STREAMOVÁNÍ!!]] Boleslav Ústí Přímý přenos 30 srpna 2023


(ŽIVÝ PŘENOS!!) Sparta Karviná koukněte se živě 27 srpna 202


[[[žít>>>>]]<<] Karviná Boleslav koukněte se živě 5 srpna 2023


Z dálky pálil Sylvestre, Novák bez potíží kryl. Sylvestre dostal přihrávku na pravé křídlo, byl ve vápně, ale místo střely dával zpětnou přihrávku. A špatnou, Ústí odvrátilo. Martykán byl zpacifikován ve vápně Mladé Boleslavi. Kalina si narazil se Sylvestrem, střelu z rohu pokutového území Novák zpacifikoval. Po standardce hostů hlavička Mendyho, ale hodně mimo. Kontr Mladé Boleslavi skončil nepřesným centrem Sedláčka. Volek trefil tyč, ale rozhodčí stejně mávali ofsajd. Roh hostů hlavou odvrátil Franc.


((SLEDOVAT TELEVIZI)) Ústí nad Orlicí Žižkov Přímý přenos 9


[STREAMOVÁNÍ>] Hlubina Slovácko Přímý přenos 30 srpna


Online: Ústí n. Labem - Mladá Boleslav 0:2, 1. kolo - sport. iDNES. czDobrý den, vítejte u on-line přenosu zápasu Ústí nad Labem - Mladá Boleslav. Překvapí po Hradci Králové, který zdolal mistrovskou Spartu, i druhý nováček? V ústecké brance dostal přednost Novák, který vychytal postup, před posilou Bučkem. Chybějí zranění Veverka a Zachariáš.


Hosté postrádají maroda Johanu, v základu je naopak Bulut, posila ze Sydney, jen na lavičce mladý talent Chramosta. Mužstva nastupují na hřiště. Ústí v bílých dresech, hosté v růžových. První roh zápasu kopalo Ústí. Doležalův centr však hosté hned odvrátili. Žlutou kartu dostal Jan Martykán (Ústí n. Labem) Zastavil brejk Mladé Boleslavi po rohu. Centr z přímého kopu hostů skončil v náruči brankáře Nováka. Martykánova patička na Doležala, jehož centr však nikoho ve vápně nenašel, si vysloužila potlesk diváků. A zase Martykán.


(televize>>) Klatovy Táborsko Přímý přenos 9 srpna 2023


Sylvestre napřáhl z dálky, jeho přízemní střelu Novák chytil. Ludovic Sylvestre (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Ústí n. Labem - Ml. Boleslav 0:1 Ústí zaspalo při standardce. Táborský ji narychlo rozehrál na levou stranu na Sylvestreho, který vběhl do vápna a střelou k bližší tyči překonal Nováka. Přečíslení Mladé Boleslavi zpacifikoval Valenta ve vápně, když vystihl Mendyho kličku. Centrovaný míč Miller neudržel, vypadl před Doležala. Ve výborné pozici pálil, po míči skočili Miller i Rolko. Brankář nezasáhl, ale domácí reklamují ruku Rolka.


STUDIO SPORT - iVysílání - Česká televize


Publikum píská, rozhodčí nikoli. Doležal prostrčil míč za obranu na Krauta, ten z pravé strany pálil do boční sítě. Roh hostů Ústí zneškodnilo. Střela Mendyho z otočky zblokovaná. Ze standardky poslal Doležal míč do vápna, jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval vedle. Brunclík zkusil štěstí z dálky, jenže netrefil branku. To jsou věci! Kraut našel na desítce zcela volného parťáka z útoku Krbečka. Tomu se před odkrytou brankou míč zamotal pod nohy, nemohl tedy pálit z okamžitě. Podařilo se mu to až z otočky, Millera sice překonal, jenže minul tyč.


(ŽIVÝ PŘENOS!) Hodonín Vyškov koukněte se živě 9 srpna


Valentovu hlavičku po rohu zázračně na brankové čáře u tyče zneškodnil Miller! Valentovu dorážku zblízka zblokoval obránce. Rozhodčí nastaví 1 minutu. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1Kombinace hostů, Sylvestre se snažil vysunout Buluta, ale míč byl dlouhý. Počet diváků 3 312 (18% z kapacity 18 221)Po rohu Doležala poslal míč přes hlavu k brance Polák, ale hosté odkopli. Dva rohy hostů v řadě.


Oba odklizeny. Jan Polák (Ústí n. Labem) vstřelil vlastní gól. Boleslav 0:2 Pech pro nováčka. Táborský skvěle vyslal za stopery Buluta, který byl sám před Novákem. Brankář skvěle zasáhl, ale vyražený míč si srazil do vlastní sítě Polák. Snažil se ho doběhnout, nedoběhl. Slabý dalekonosný pokus Táborského. Kalina stáhl Krbečka, Ústí kope penaltu! Valenta penaltu nedal! Ve druhé lize je proměňoval bez potíží, nyní branku vysoko překopl. Martykán skočil po míč, hlavou však trefil jen do místa, kde stál Miller.


[[SPORTOVNÍ TV]] Sigma B Vyškov přenos 08.07.2023


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page